نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سیارک های شعله ور ، آسمان گرانادا را با سرعت 83000 کیلومتر در ساعت پهن می کنند

[ad_1]

نوارهای سیارک شعله ور در آسمان بر فراز گرانادا با سرعت 83000 کیلومتر در ساعت
نوارهای سیارک شعله ور در آسمان بر فراز گرانادا با سرعت 83000 کیلومتر در ساعت. تصویر: توییتر

نوارهای سیارک شعله ور در آسمان بر فراز گرانادا با سرعت 83000 کیلومتر در ساعت.

این سیارک که با سرعتی در حدود 83000 کیلومتر در ساعت وارد جو زمین شد ، امروز ساعت 13.19 دقیقه بر فراز آسمان استان گرانادای اندلس پرواز کرد.

به دلیل درخشندگی زیاد از جنوب تا مرکز کشور قابل مشاهده است. خوزه ماریا مادیو ، متخصص فیزیک نجومی ، از انستیتوی اخترفیزیک اندلس ، شورای عالی تحقیقات علمی ، ظهر امروز این خبر را برای هزاران بیننده مضطرب خود منتشر کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=1bfKx-bOUvE

این سیارک پس از حرکت در جهت شمال غربی در ارتفاع 34 کیلومتری ، بر فراز شهر بنامورل پرواز کرد و به آرامی سوخت. خوشبختانه این سنگ در جو کاملاً نابود شد بدون اینکه روی زمین تأثیر بگذارد و زندگی بشر را به خطر نیندازد. در مجموع ، این یک منظره خارق العاده بود.

این منطقه از قسمت شمالی استان گرانادا در ارتفاع حدود 98 کیلومتری آغاز می شود و در ارتفاع حدود 34 کیلومتری پایان می یابد. این رویداد به عنوان بخشی از پروژه SMART توسط ایستگاه های پایش شهاب سنگ واقع در لا هیتا (تولدو) ، کالار آلتو (آلمریا) ، لا ساگرا (گرانادا) ، سیرا نوادا (گرانادا) و سویل ثبت شد.

گرانادا در هفته های گذشته علاوه بر سیارک ، در مرکز زمین لرزه ها و زمین لرزه های بی شماری قرار داشته است که قدرتمندترین آنها 4.2 در مقیاس ریچر است که این هفته شهر سانته را لرزاند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “شعله های آتش سوزی شعله ور در آسمان بالای گرانادا با سرعت 83000 کیلومتر در ساعت” متشکرید متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *