نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سه پادشاه بسیار متفاوت در ماربلا

[ad_1]

ترفند ، رژه ، ماربلا

امسال انتظار می رود که آنها سه پادشاه باشند که هیچ کس دیگری نیست ، اما انتظار چه چیزی است.

امسال ، سه پادشاه 2021 در ماربلا شاهد نمایش ایستایی حدود 15 (پانزده) شناور خواهیم بود و امنیت با بیش از 250 مشارکت در عملیات ایمن یک رویداد مهم در تقویم مذهبی و تعطیلات ، بی سابقه است.

تخمین زده می شود که امسال کل رویداد از ساعت 11 صبح تا 8 شب حدود 9 ساعت طول بکشد ، زمانی که بعداً زمان کافی برای تخریب ایمن وقایع در نظر گرفته شود.

رئیس دفاع مدنی عیسی ایگیا گفت: “این اولین بار است که ما از تعداد زیادی نفر برای ارائه رژه ایستا استفاده می کنیم.

برای اطمینان از ایمنی کامل ، حداقل 6 متر بین واحدهای خانواده با تماشای رویداد ساکن فاصله خواهد بود.

مکان ها بلوارهای Ramon y Cajal و Ricardo Soriano هستند ، در حالی که در San Pedro این میدان اصلی در El Ingenio خواهد بود.

ثبت نام برای حضور در تالار شهر انجام می شود ، و “پیاده روی” رویداد حدود 15 تا 20 دقیقه طول می کشد تا شناورها را بررسی کنید ، بیش از 6 نفر در یک گروه خانواده.

امیدوارم که این ایده جدید هنوز سه پادشاه باشدهمچنین به یاد داشته باشید که همه خانواده ها با مسئولیت پذیری و مطابق با دستورالعمل های COVID رفتار خواهند کرد. امسال بازدیدکنندگان با تماس با یک خط تلفنی سازمان یافته و دریافت پیام کوتاه تأیید زمان تماشای این رویداد ، بلیط دریافت کردند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “سه پادشاه بسیار متفاوت در ماربلا” اختصاص دادید متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *