نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سه مرد به جرم قایق های اسکیپرینگ با 28 مهاجر در آلمریا زندانی شده اند

[ad_1]

سه مرد به جرم قایق های اسکیپرینگ با 28 مهاجر در آلمریا زندانی شده اند
منبع: Pixabay

بر دادگستری دستور بازداشت سه مرد الجزایری تبار را كه به اتهام ارتكاب جرمی علیه حقوق اتباع خارجی كه گفته می شود “قایقران” دو قایق با 28 نفر در سواحل الجزایر هستند ، در حالی كه نجات داده شده اند ، بازداشت كرد. خدمات نجات دریایی آلمریا.

همانطور که گزارش شده است اطلاعات در مورد اندلسروز سه شنبه ، 15 ژوئن ، یک قایق بادی سیاه با حمل دوازده مهاجر الجزایری ، ده مرد و دو زن ، در سواحل آلمریا دستگیر شد. طبق بیانیه پلیس ، این قایق پنج متر طول دارد و دارای موتور قایقرانی با قدرت 70 اسب بخار است.

پس از بررسی وضعیت سلامتی همه ساکنان ، افسران پلیس ملی مراحل اداری مندرج در قانون مهاجرت را برای مهاجران غیرقانونی که با قایق وارد می شدند ، آغاز کردند. به روشی منسجم ، تحقیقات پلیس “با هدف شناسایی اعضای شبکه های سازمان یافته که این نوع سفر را به” حالت عادی “خود تبدیل می کنند ، به صورت هماهنگ آغاز شده است.

تحقیقات انجام شده با پشتیبانی آژانس مرزبانی و گارد ساحلی اروپا (Frontex) ، و همچنین مصاحبه با اعضای پاتر ، به نمایندگان اجازه داد تا ثابت کنند که “یک ماه قبل از سفر” ، “سازمان جنایی” ادعا شده شروع به برقراری ارتباط در الجزایر با افراد مختلف ، ارائه پیشنهاد حمل و نقل دریایی به اسپانیا در حدود 4900 یورو پس از پرداخت ، آنها به مسافران هشدار دادند كه در ساعت 2 بعد از ظهر 14 ژوئن ، آنها در ساحل Aint Turk در الجزایر خواهند بود و از حمل بار و غذا محروم هستند ، زیرا این سفر حدود هشت ساعت طول می كشد.

دایان اهل لیمریک ایرلند است و قبلاً در سویل زندگی می کرد. وی پس از فارغ التحصیلی در دوره کارشناسی ارشد روزنامه نگاری و روابط عمومی ، علاقه زیادی به رسانه های دیجیتال نشان داده است. او علاوه بر علاقه به اخبار ، از تحصیل در رشته روانشناسی انسان ، تمرین پیلاتس لذت می برد و جایگاهی نرم برای تاپاس دارد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *