نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سه جوان پس از درگیری با پلیس در یک استخر شنا در مادرید دستگیر شده اند

[ad_1]

سه جوان پس از درگیری با پلیس در یک استخر شنا در مادرید دستگیر شده اند
سه جوان پس از درگیری با پلیس در یک استخر شنا در مادرید دستگیر شده اند. تصویر: آیتو مادرید

سه جوان پس از درگیری با پلیس در استخر شنای موراتالاز مادرید دستگیر شدند

پلیس شهرداری مادرید از حوادثی در حدود ساعت 19 عصر روز شنبه بعد از ظهر (29 مه) در استخر شنای محبوب شهرداری در گزارش داد موراتالاز – شهرداری شهر مادرید – پس از آنكه مأموران امنیتی این تاسیسات مشكل مربوط به گروه بزرگی از جوانان را كه به دلیل رفتار نافرمانه از آنها خواسته بودند از حصار استخر خارج شوند ، به پلیس گزارش دادند.

چندین گشت پلیس شهرداری به این تماس پاسخ دادند ، به گفته امنیتی ، این گروه از جوانان پروتکل ویروس کرونا را دنبال نکردند ، و حتی پس از برخورد با امنیت ، آنها همچنان از ماسک زدن به هنگام کشیدن بطری و نوشیدن مشروبات الکلی در اطراف استخر خودداری می کردند. 20minutos.es.

به محض ورود ، گشت های پلیس به گروه نزدیک شدند و از آنها خواستند که کار خود را متوقف کنند و یا از مرکز خارج شوند ، پس از آن ادعا می شود که یک درگیری گسترده منجر به زخمی شدن چندین افسر پلیس و دستگیری سه جوان شده است.

در طی این درگیری ، گفته می شود كه یكی از جوانان به یك افسر پلیس حمله كرده و اوضاع “پیچیده” شده و نیروهای كمك به همراه مأموران پلیس ملی از مناطق مختلف شهر می آیند.

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *