نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سنگ کبوتر در اولین روز قفل شدن توسط بازدیدکنندگان طغیان کرد


سنگ کبوتر در اولین روز قفل شدن توسط بازدیدکنندگان طغیان کرد
اعتبار Dove Stone Carpark: فیس بوک

DOVE STONE در اولین روز قفل ملی توسط بازدیدکنندگان غرق شد.

شیوع همه گیر در حال افزایش است و انگلیس طی یک روز بیش از 60،000 نفر مبتلا به COVID-19 را دیده است. سومین قفل ملی آغاز شد ، اما بسیاری از بازدیدکنندگان از سنگ داو در گرینفیلد سیل زدند.

طبق گزارش Manchester Evening News ، یکی از اهالی منطقه گفت: “من در اولین روز قفل کامل تعجب کردم که مکان را پر دیدم ، زیرا اتومبیل ها هنوز به محل برخورد می کردند و ماشین ها در جاده هولمفیرت منتظر ورود بودند.

“من می دانم که ورزش امری حیاتی است ، اما مردم باید از نزدیکترین پارک ها و فضاهای باز خود استفاده کنند ، و در مسیری که می توان سفر ناچیز به حساب آورد ، کیلومترها رانندگی نکنند.

“ما هرگز از شر این ویروس خلاص نخواهیم شد ، مگر اینکه همه با دستورالعمل ها و محدودیت هایی سوار شوند.”

سنگ کبوتر از بازدیدکنندگان بخواهید “در صورت امکان پیاده روی های محلی جایگزین را کشف کنند” و از تمام دستورالعمل های مربوط به اندازه گروه ، محرومیت اجتماعی پیروی کنند و به بازدید کنندگان یادآوری کنند که از ضد عفونی کننده موجود استفاده کنند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار اختصاص دادید متشکرم ، سیل کبوتر توسط بازدید کنندگان در روز اول قفل شدن” برای اخبار روزانه بریتانیا ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *