نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سنگ کبوتر در اولین روز قفل شدن توسط بازدیدکنندگان طغیان کرد

[ad_1]

سنگ کبوتر در اولین روز قفل شدن توسط بازدیدکنندگان طغیان کرد
اعتبار Dove Stone Carpark: فیس بوک

DOVE STONE در اولین روز قفل ملی توسط بازدیدکنندگان غرق شد.

شیوع همه گیر در حال افزایش است و انگلیس طی یک روز بیش از 60،000 نفر مبتلا به COVID-19 را دیده است. سومین قفل ملی آغاز شد ، اما بسیاری از بازدیدکنندگان از سنگ داو در گرینفیلد سیل زدند.

طبق گزارش Manchester Evening News ، یکی از اهالی منطقه گفت: “من در اولین روز قفل کامل تعجب کردم که مکان را پر دیدم ، زیرا اتومبیل ها هنوز به محل برخورد می کردند و ماشین ها در جاده هولمفیرت منتظر ورود بودند.

“من می دانم که ورزش امری حیاتی است ، اما مردم باید از نزدیکترین پارک ها و فضاهای باز خود استفاده کنند ، و در مسیری که می توان سفر ناچیز به حساب آورد ، کیلومترها رانندگی نکنند.

“ما هرگز از شر این ویروس خلاص نخواهیم شد ، مگر اینکه همه با دستورالعمل ها و محدودیت هایی سوار شوند.”

سنگ کبوتر از بازدیدکنندگان بخواهید “در صورت امکان پیاده روی های محلی جایگزین را کشف کنند” و از تمام دستورالعمل های مربوط به اندازه گروه ، محرومیت اجتماعی پیروی کنند و به بازدید کنندگان یادآوری کنند که از ضد عفونی کننده موجود استفاده کنند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار اختصاص دادید متشکرم ، سیل کبوتر توسط بازدید کنندگان در روز اول قفل شدن” برای اخبار روزانه بریتانیا ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.