نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سفر بزرگ مست انگلیس به فرانسه ، که توسط Brexit غرق شد

[ad_1]

سفر بزرگ مست انگلیس به فرانسه ، که توسط Brexit غرق شد
سفر بزرگ مست انگلیس به فرانسه ، که توسط Brexit غرق شد. تصویر: Pixabay

سفر بزرگ مست انگلیس به فرانسه ، که توسط Brexit غرق شد.

برای تقریباً دو دهه ، شهر بندری کاله فرانسه از یک جریان ثابت انگلیس لذت می برد که یک توقف سریع را با یک فکر انجام می دهد: تهیه شراب و سایر الکل های تخفیف دار و حمل کالاها به انگلستان.

انبارهای شراب مانند Calais Wine Superstore با جذابیت آشیانه هواپیما اما با قیمت بسیار پایین تر از قیمت انگلستان ، از خریداران انگلیسی که با ماشین یا کشتی وارد آنجا می شوند استقبال می کنند. مردم می توانند معادل 120 بطری شراب را در یک سفر پس دهند و مالیات پایین تر و همچنین یک پوند قوی قبل از Brexit پس انداز کنند. برای هر کسی که برنامه یک اجتماع بزرگ ، عروسی یا مهمانی سال نو را برنامه ریزی می کند ، کاله نوشیدنی برای اندیشمندان بودجه فراهم کرده است.

حالا مهمانی تمام شد. Brexit با سرکوب قدرت خرید انگلیس به پوند رسید. این سفرها به دلیل همه گیری خشک شد و همه آن جشن های بزرگی که قرار بود این آخر هفته برگزار شود با فاصله اجتماعی متوقف شد. پس از جدایی انگلستان از اتحادیه اروپا ، که تا پایان انتقال Brexit مهر و موم شده بود ، میزان بطری بطری نیز به جایی رسیده است که تاجران می گویند هیچ معنایی برای حرکت به جلو وجود ندارد.

گای بورسو ، بنیانگذار Boursot Vins در نزدیكی كاله ، گفت: آنها فقط می آیند ، مزه می كنند ، ماشین را بارگیری می كنند و آن را تحویل می گیرند. رویدادهایی مانند عروسی. حق بیمه بطری پایین “تجارت ما را می کشد”.

اگرچه شواهد آماری وجود دارد مبنی بر اینکه مردم در خانه خود شراب بیشتری می نوشند ، اما انبارهای غول پیکر واقع در ساحل فرانسه در کانال مانش اکنون به یک زمین بایر تبدیل شده اند ، اما آینده آنها مورد تردید است. جان کولی ، مدیر عامل شرکت Majestic Wine ، گفت که شرکت وی در حال بررسی گزینه های خود در میان Brexit و تغییر در حق بیمه خرید است.

در آن سوی خیابان مجستک ، فروشگاه فوق العاده فروشگاه شراب کالای واقع شده است که به دلیل همه گیر شدن بیماری و عدم بازدید از انگلیسی ها ، تجارت وی بسیار متضرر شده است. مارکو آتارد ، بنیانگذار موسس ، تخمین می زند که درآمد سال 2020 نسبت به سال قبل 65٪ کاهش یابد ، زیرا تجارت وی تأثیر سه گانه ویروس کرونا ، Brexit و عدم مهمانی های مشروبات الکلی را به خود جلب می کند.

عطار تلفنی گفت: “ما یک تجارت جهانگردی هستیم که در خدمت انگلیسی ها هستیم.” وی گفت: “همه گیری برای ما بسیار شدید بود و سه ماهه اول آن بسیار شدید خواهد بود.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، Great Great Drunk Cruise to France ، غرق شده توسط Brexit ، سپاسگزاریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *