نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سفارشات دقیق برای دارندگان قایق

[ad_1]

به صاحبان قایق های بدون اجازه برای ترک کشتی خود در سه ساحل در نیجار 10 روز مهلت داده شد تا آنها را بردارند.  شهردار نیجار اسپرانزا پرز فیلیچس توضیح داد که دفتر شهردار در حال معرفی اقدامی برای محافظت از
لاس نگوراس: تمام قایق ها باید حداقل 10 متر از خط ساحلی باقی بمانند اعتبار عکس: تالار شهر نیجار

به صاحبان قایق های بدون اجازه برای ترک شناور خود در سه ساحل نیجار 10 روز مهلت داده شد تا آنها را بردارند.

شهردار نیجار اسپرانزا پرز فیلیچس توضیح داد که دفتر شهردار در حال معرفی اقدامی برای محافظت از “استفاده و لذت” از سواحل سن خوزه ، آگوامارگا و لاس نگراس در پارک ملی Cabo de Gata-Nijar است.

پرز فلیسس همچنین از شرکت هایی که سفرهای دریایی یا قایق و کایاک اجاره ای ترتیب می دهند خواست تا از “درگیری احتمالی” با شناگران و صاحبان قایق و تفریح ​​لذت ببرند.

شهردار به مالکان یادآوری کرد که گذاشتن قایق در ساحل ، که برای شناگران اختصاص داده شده است ، “کاملاً ممنوع است”.

پرز فیلیچس گفت: سینه ها و سایر ظروف مورد استفاده برای تجهیز آنها نیز باید برداشته شوند.

وی افزود: حتی کسانی که مجوز دارند باید قایق یا تجهیزات را حداقل 10 متر از ساحل بگذارند.

شهردار هشدار داد ، پس از پایان مهلت مقرر ، کلیه قایق ها یا سایر مواردی که مقررات را نقض می کنند برداشته می شوند و به سپرده شهرداری منتقل می شوند و کلیه هزینه های انجام شده بر عهده مالکان است.

در همان زمان ، پرز فلیسس همچنین از نگهبانان و ساحلبان کمک خواست: “آنها وقتی صاحب آن می خواهد به آب برسد ، مجبورند جای یک قایق را باز کنند.”

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به ساکنان انگلیسی زبان ، امری حیاتی است و در طول مسیر دو نسخه از “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *