نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سران اتحادیه اروپا دستور حمله به کارخانه واکسن Astrazeneca در بروکسل را صادر کردند

[ad_1]

سران اتحادیه اروپا دستور حمله به کارخانه واکسن Astrazeneca در بروکسل را صادر کردند
سران اتحادیه اروپا دستور حمله به کارخانه واکسن Astrazeneca در بروکسل را صادر کردند. تصویر: فایل عکس

روسای اتحادیه اروپا دستور حمله به کارخانه واکسن Astrazeneca در بروکسل را در میان تهدیدهای ممنوعیت صادرات واکسن صادر کردند

روسای اتحادیه اروپا در بروکسل به تنظیم کنندگان بهداشت بلژیک دستور داده اند که به کارخانه واکسن AstraZeneca در Senefa ، 25 مایلی جنوب بروکسل حمله کنند ، زیرا تنش ها در میان تهدیدهای جلوگیری از صادرات واکسن به انگلیس توسط اتحادیه اروپا افزایش می یابد.

گفته می شود که کارمندان در بروکسل از توضیحات AstraZeneca در مورد اینکه چرا آنها مجبور شده اند کالاهای خود را به کشورهای عضو اتحادیه اروپا کاهش دهند ناراضی هستند ، زیرا معتقدند که در عوض منابع به انگلیس هدایت می شوند.

ظاهراً ، نمونه ها و سوابق از کارخانه Senef برداشته شده است و اعتقاد بر این است که تنظیم کننده ها باز خواهند گشت و تحقیقات و جستجوهای بیشتر را طی چند روز آینده انجام می دهند.

سخنگوی وزارت بهداشت بلژیک گفت که بازرسی آنها دستور داده شده است “اطمینان حاصل کنید که تاخیر در تحویل به دلیل مشکل تولید در سایت بلژیک بوده است”.

تنش ها در حالی افزایش می یابد که هفته گذشته AstraZeneca اعلام کرد که مجبور است در سه ماهه اول عرضه خود را قطع کند ، در حالی که اطمینان می دهد 100 میلیون سفارش به انگلیس تحویل می دهد و در نتیجه روسای اتحادیه اروپا به منع فوری صادرات همه واکسن ها اشاره کردند برای پادشاهی متحده

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “رئیسان اتحادیه اروپا دستور حمله به کارخانه واکسن Astrazeneca در بروکسل را می دهند” متشکریم.

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *