نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ستاره 70 ساله این سریال به جرم تجاوز به عنف بی گناهی اعتراف کرد

[ad_1]

ستاره 70 ساله این سریال به جرم تجاوز به عنف بی گناهی اعتراف کرد
تصویر: ویکی پدیا

دنی ماسترسون ، ستاره این نمایش ، در سه مورد تجاوز به عنف بی گناه شناخته شد

وکیل مشهور تام مسرائو ، که زمانی از مایکل جکسون و بیل کازبی دفاع می کرد ، چهارشنبه (20 ژانویه) به دلیل سه مورد تجاوز به نیابت از موکل خود بی گناه بود محبوب سریال دنی مسترسون. مسترسون شاید بیشتر به خاطر بازی در نقش شخصیت شیاد کلاهبردار استفان هاید در نمایش دهه 70 شناخته شده باشد ، اما او همچنین در نمایش های دیگر آمریکایی مانند روزان و سایبیل بازی کرد.

دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس شخصیت تلویزیونی را متهم به تجاوز به یک زن 23 ساله در سال 2001 ، یک زن 28 ساله در آوریل 2003 و یک زن 23 ساله بین ماه های اکتبر تا دسامبر 2003 کرده است. همه این جنایات در خانه او در هالیوود هیلز در میان شهرت او بود.

وكیل مسترسون گفت موكل وی “بی گناه است ، ما اطمینان داریم كه وقتی سرانجام همه شواهد آشكار شود و شاهدان فرصت شهادت دهند او تبرئه خواهد شد.”

“بدیهی است که آقای مسترسون و همسرش کاملاً شوکه شده اند ، با توجه به اینکه این اتهامات تقریباً 20 ساله ناگهان منجر به اتهاماتی می شود ، اما آنها و خانواده شان اطمینان می یابند که می دانند سرانجام حقیقت آشکار خواهد شد.” اعلامیه مسرو گفت.

“افرادی که آقای مسترسون را می شناسند شخصیت وی را می دانند و می دانند که این ادعاها خلاف واقع است.”

در صورت مجرم دانستن این بازیگر می تواند به 45 سال زندان محکوم شود.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در “ستاره دهه 70 متهم به جرم تجاوز جنسی نیست” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *