نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ستاره ها دوباره در شهر آلمریا می درخشند

[ad_1]

ستاره ها دوباره در شهر آلمریا می درخشند
شناخت: ستاره ای به افتخار بازیگر فقید اسپانیایی ادواردو فاجاردو عکس: آلواگ

Paseo de Las Estrellas از شهر ALMERIA (پیاده روی مشاهیر) شاهدی بر ارتباطات این استان با ستارگان فیلم و سینما است.

با این وجود ، اخیراً نمادهای ستاره ای ساخته شده Paseo با نام بازیگران و کارگردانان مشهور کمتر درخشیده اند و ظاهر سه گانه اخیر که باید اضافه شود ، گروه Almeriacine را به شکایت در صفحه فیس بوک خود سوق داده است.

شش ماه بعد ، دیگو کروز ، مشاور فرهنگ و آموزش در تالار شهر ، اعلام کرد که در حال حاضر نام کارگردان مانوئل مارتین کوئنکا و بازیگران خاویر کامارا و آنتونیو دو لا توره در حال جلا دادن هستند.

به گفته منابع شهرداری نقل شده در رسانه های اسپانیایی ، آنها به زودی “مانند جدید” ستاره های دیگر جاسازی شده به نظر می رسند.


اخبار هفتگی یورو یک کمپین برای حمایت از دیدار مجدد در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های سفر PCR برگزار می کند. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت انگلیس را متحمل هزینه ها کنیم.

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیش از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، زندگی که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به انگلیسی زبانان بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *