نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ساکنان Ciutat Vella ابتدا مجموعه جدید زباله قابل حمل را آزمایش کردند

[ad_1]

ساکنان سیوتات ولا ابتدا سیستم جدید جمع آوری زباله قابل حمل را آزمایش کردند
ساکنان سیوتات ولا ابتدا سیستم جدید جمع آوری زباله قابل حمل را آزمایش کردند. تصویر: ayto valencia

ساکنان CIUTAT VELLA اولین کسانی هستند که در والنسیا سیستم جدید جمع آوری زباله قابل حمل را آزمایش می کنند

چهار هزار نفر از ساکنان بخش شمالی سیوتات ولا اولین کسی هستند که در استان والنسیا سیستم جدید جمع آوری زباله را آزمایش می کند ، هم برای ظرف خاکستری و هم برای بازیافت ، از جمله سیستم عامل های قابل حمل که هر روز نصب می شود. از 19:00 تا 23:00 ، در 15 منطقه مختلف.

این طرح جدید با سیستم جمع آوری خانه به خانه در مغازه ها و مmentsسسات پذیرایی در منطقه برای حذف 80 کانتینر تکمیل می شود ، پروژه ای که به دنبال پاکسازی منطقه از بناهای تاریخی و باریک ترین خیابان ها است و دوباره جابجا خواهد شد سرگی كمپیلو ، مشاور بوم شناسی شهری ، گفت: در جای دیگر سیوتات ولا و محله های والنسیا.

شهرهای دیگر مانند پالما د مایورکا در حال حاضر از این سیستم استفاده می کنند و مشخص شده است که علاوه بر بهبود چشم انداز این قسمت از مرکز تاریخی ، جمع آوری انتخابی را تا 70 درصد افزایش می دهد در حالی که باعث کاهش صدا و همچنین قدرت مانور خودرو می شود. شهر

هزینه های 950،000 یورو در سال زیاد است و سکوها و مجموعه خانه به خانه را پوشش می دهد ، اما مهمترین قسمت اطلاعاتی است ، یعنی. همسایگان دقیقاً می دانند که سپرده های قابل انتقال در آن قرار دارند و همچنین زمان جمع آوری آن.

به همین دلیل ، یک مبارزات خانه به خانه برای تقریباً همه خانه های آسیب دیده واقع در دو طرف برج های سرانوس آغاز می شود ، با گفتن این مشاور: “همه چیز یک مزیت است ، بنابراین ما در قسمت شمالی سیوتات ولا شروع کردیم ، و ایده ما توسعه سیستم و در مناطق دیگر منطقه ، مانند بقیه مناطق است کارمن یا رأی دهندگانکه نوع شهری مشابهی دارند “، با توجه به lasprovincias.es.

در هر مکانی که سکوها قرار دارند ، یک علامت با برنامه ها و سایر اطلاعات وجود دارد و در مجموع پنج ماشین الکتریکی وجود دارد که ظروف را حمل می کنند.

سرانجام آقای كمپیلو تأكید كرد كه “فرآیند اطلاع رسانی به انجمن های مشاغل ، مشاغل و اجتماعی ، كمسیون های Fallas و فروشندگان و مشتریان در بازار موسن سورل” وجود دارد.

___________________________________________________________

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *