نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سانچز به دنبال افزایش “فوری” حداقل دستمزد در اسپانیا است

[ad_1]

سانچز به دنبال افزایش
سانچز به دنبال افزایش “فوری” حداقل دستمزد در اسپانیا است. تصویر: پدرو سانچز / توییتر

پدرو سانچز ، نخست وزیر اسپانیا گفته است که دولتش خواهان افزایش فوری حداقل دستمزد است.

پدرو سانچز ، نخست وزیر اسپانیا گفته است که دولتش خواهان افزایش فوری حداقل دستمزد کارگران در سال جاری با رشد اقتصاد و افزایش هزینه زندگی است.

نخست وزیر امروز چهارشنبه (1 سپتامبر) در کنفرانسی در مادرید گفت: “اگر بهبود عادلانه ای در صورت عدم رسیدن به همه سطوح جامعه وجود نداشته باشد ، هیچ بهبودی حاصل نمی شود.”

حداقل دستمزد در اسپانیا در حال حاضر 950 یورو در ماه است.

سال گذشته ، اسپانیا بزرگترین رکود را در اقتصاد منطقه یورو تجربه کرد و اکنون انتظار می رود یکی از دریافت کنندگان بیشترین وجوه بازیابی اتحادیه اروپا باشد. این پول به کشور کمک می کند تا بر شکاف های اقتصادی طولانی مدت بین کشورهای ثروتمند شمال غلبه کند.

به گفته نادیا کالوینو ، وزیر اقتصاد ، که این درخواست را در 27 ژوئیه مطرح کرده است ، دولت انتظار دارد نرخ بیکاری تا پایان سال 2021 15.2 درصد باشد.

رشد اقتصادی 7 درصدی برای سال 2022 پیش بینی شده است در حالی که رشد 6.5 درصدی در سال جاری بود.

سانچز همچنین تأیید کرد که دولتش به رعایت قوانین اتحادیه اروپا برای مقابله با قیمت بالای انرژی ادامه خواهد داد. در 1 سپتامبر ، یک برچسب جدید انرژی روی لامپ هایی که در سراسر اتحادیه اروپا فروخته می شوند ظاهر می شود. برچسب تجدید نظر شده یک پیشرفت بزرگ برای مصرف کنندگان است که اطلاعات واضح تر و مفیدتری در مورد میزان مصرف انرژی لامپ ها دریافت خواهند کرد.

محصولات نورپردازی از دیگر لوازم برقی پیروی می کنند که از اول مارس امسال از برچسب جدید انرژی ، یخچال ، فریزر ، ماشین لباسشویی ، اجاق گاز و تلویزیون استفاده می کنند.


با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *