نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سازمان بهداشت جهانی؟ ضد آفتاب های مارک عالی را نشان می دهد

[ad_1]

سازمان بهداشت جهانی؟  این نشان می دهد که کرم های ضد آفتاب با مارک بالا ادعاهای محافظت را برآورده نمی کنند
سازمان بهداشت جهانی؟ این نشان می دهد که کرم های ضد آفتاب با مارک بالا ادعاهای محافظت را برآورده نمی کنند. تصویر: Shutterstock

نگهبان انگلیسی ، چه کسی؟ نشان داد که دو مورد از محبوب ترین ضد آفتاب ها شرایط لازم برای محافظت در برابر آفتاب را ندارند.

سازمان بهداشت جهانی؟ وی هشدار داد که دو کرم ضد آفتاب محبوب ، به ویژه Nivea’s Kids Protect & Care و گارنیر Ambre Solaire Clear Protect ، الزاماتی را که تبلیغ می کنند برآورده نمی کنند.

نگهبان انگلستان در حال آزمایش 15 برچسب مارک دار و اختصاصی برای لوسیون های ضد آفتاب برای بزرگسالان (SPF30) و کودکان (SPF50) است.

ضد آفتاب (SPF) میزان تأثیر یک محصول در محافظت در برابر اشعه های مضر UVB را که باعث سرطان ، پیری پوست و آفتاب سوختگی می شوند ، اندازه گیری می کند.

آزمایش مجدد “Kids Protect & Care” Nivea مطابق با SPF50 که بر روی بطری تبلیغ شده مطابق با کدام؟

گرچه “Ambre Solaire Clear Protect” گارنیه ادعای SPF50 را روی بطری پذیرفت ، اما در آزمایش محافظت در برابر UVA که روی بطری تبلیغ می شد ، ناموفق بود.

UVA نیز مانند اشعه UVB باعث سرطان و پیری زودرس پوست می شود و اشعه آنها نیز می تواند به شیشه نفوذ کند.

محصولات دیگر آزمایش شده شامل “Protect Cooling Clear Sun Mist Mist” و Wilko’s “Suncare Sun Lotion” هستند که SPF30 و مقرون به صرفه ترین آنها را با قیمت 3.50 پوند در هر بطری ارائه می دهند.

برای محصولات ارائه دهنده SPF50 ، Soltan Kids Protect & Moisturize Suncare Boot Lotion ارزان ترین محصول مورد آزمایش بود که با قیمت 4 پوند به فروش می رسد.

برای آزمایش سطح SPF ، این محصول به پشت حداقل 10 داوطلب اعمال می شود و سپس آنها در معرض لامپ های UVB قرار می گیرند. هنگامی که پوست داوطلبان قرمز می شود و مقدار UVB با و بدون ضد آفتاب لازم است ، ثبت می شود.

برای آزمایش محافظت در برابر UVA ، یک لایه نازک ضد آفتاب روی صفحه شیشه ای خشن پخش می شود ، سپس آن را بین منبع نور UVA قرار می دهند تا میزان اشعه جذب شده توسط لوسیون را اندازه گیری کنند.

“برای قبولی در آزمون ، باید حداقل یک سوم SPF باشد” ، کدام؟ توضیح.

سخنگوی Nivea درباره یافته ها گفت: “Nivea Sun به دهه ها تجربه خود در مراقبت از آفتاب افتخار می کند و متعهد به تولید محصولاتی است که به طور قابل اعتماد و مثر در برابر آسیب های خورشید محافظت می کنند.”

“بر اساس این داده ها و الزامات جامع کیفیت ما ، ما با گزارش شده موافق نیستیم؟ یافته ها “، آنها نتیجه گرفتند.

Garner Ambre Solaire همچنین یافته ها را به چالش کشید و گفت: “Garnier Ambre Solaire بیش از 85 سال در زمینه نوآوری در مراقبت های خورشیدی متخصص بوده و تنها مارک خورشیدی است که با تحقیقاتی توسط بنیاد پوست انگلیس شناخته شده است. ما کارایی محصولات را بسیار جدی می گیریم. “

“با توجه به این ، ما از چه چیزی بسیار متعجب شده ایم؟ نتایج و درخواست وقت ملاقات با چه کسی؟ محققان تا دانشمندان ما بتوانند آنها را از طریق نتایج آزمایشات ما ، که اثربخشی این محصول را تأیید می کند ، ترجمه کنند. “

سازمان بهداشت جهانی؟ وی افزود: هری رز ، سردبیر مجله ، در مورد یافته ها گفت: “مطالعه ما نشان می دهد که مصرف کنندگان همیشه نمی توانند اعتماد کنند که این محصولات اساسی سطح حفاظتی را که برای خود و فرزندانشان انتظار دارند فراهم می کند.”

این نگران کننده است که دو ضد آفتاب از مارک های معتبر کدام یک را شکست ندهند؟ ما به مصرف کنندگان توصیه می کنیم این محصولات را خریداری نکنند. “

WHO توصیه می کند که ضد آفتاب به ارزش تقریبی هفت قاشق چای خوری استفاده کنید و 15 دقیقه قبل از طلوع آفتاب استفاده کنید و هر دو ساعت یکبار دوباره آن را استفاده کنید.


از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *