نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

زن جوانی به جرم سرقت در فروشگاهی در مرکز لاگاس در مالاگا دستگیر شد

[ad_1]

زن جوانی به جرم سرقت در فروشگاهی در مرکز لاگاس در مالاگا دستگیر شد
زن جوانی به جرم سرقت در فروشگاهی در مرکز لاگاس در مالاگا دستگیر شد. تصویر: EWN

زن جوان به جرم سرقت در فروشگاه Primark در مرکز لاریوس در مالاگا دستگیر شد

پلیس محلی در مالاگا دختر جوانی را که توسط دوربین های امنیتی در حال سرقت از آن مشاهده شده است ، دستگیر کرد پریمارک فروشگاه بزرگ در مرکز لاگوس در مالاگا.

مأموران امنیتی خصوصی با همراهی یکی از دوستانشان به پلیس گفتند که زن و شوهر هنگام ورود به درب ورودی فروشگاه ، تماشای حرکات آنها در فروشگاه را مشاهده می کنند در حالی که یک دختر کالسکه را هل می دهد و آنها را می بیند که مستقیماً به سمت قسمت لباس بچه ها می روند.

تصاویر امنیتی از فروشگاه نشان می دهد كه دختری پس از جمع آوری چندین مورد ، به سرعت در پشت قفسه پنهان شد – ظاهراً نمی دانست هنوز در دید دوربین های امنیتی است – و همچنان به انتخاب وسایل انتخابی خود در کالسکه کودک ، از دید چشم ادامه می داد.

زوجین پس از پنهان کردن چندین مورد ، بدون عبور از صندوق فروشگاه جداگانه از فروشگاه خارج شدند ، جایی که مأموران امنیتی منتظر دستگیری دختر 24 ساله اسپانیایی تبار بودند که کالسکه ای حاوی کالاهای پنهان را هل می داد ، در حالی که دوستش موفق به فرار شد بدون فرار. اسیر شود

افسران لباس عادی از واحد تحقیقات و حفاظت پلیس محلی (GIP) در مالاگا – واحدی متخصص در سرقت – پس از تماس با فروشگاه به سرعت در صحنه حضور داشتند و دختر را دستگیر کردند در حالی که تلاش ناموفق برای یافتن همدست وی انجام شد.

هنگام تخلیه کالسکه ، مشخص شد که کالاهایی به ارزش 466 یورو وجود دارد و علاوه بر این موارد ، پلیس دریافت که در کالسکه بچه ای وجود ندارد و بعداً دختر را بردند و برای صدور حکم در دادگاه مالاگا قرار دادند. .

اخبار هفتگی یورو در حال اجرای یک کمپین برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *