نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

زنی به جرم به خطر انداختن جان مردی که با طناب کار می کند دستگیر شد

[ad_1]

زنی به جرم به خطر انداختن جان مردی که با طناب کار می کند دستگیر شد
اعتبار: جان بریودی – فلیکر

یک زن در بنیدورم ، آلیکانته ، پس از بریدن طناب ایمنی مردی که روی یک تله کابین در 13 طبقه از یک ساختمان آپارتمانی کار می کرد ، دستگیر شد.

پلیس ملی از یک زوج 51 و 60 ساله در مورد سو alleged قصد به قتل مردی که روی تله کابین در ساختمان شهر کار می کرد ، س questionال کرد.

پس از کشف پلیس در هنگام بریدن طناب ، زن تنها در خانه بود ، شوهر آزاد شد.

گفته می شود که وی این کار را انجام داده است زیرا با تعمیراتی که انجام می شود و توسط انجمن ساکنان تأیید شده موافق نیست.

مطابق با پلیس، دو کارگر مردی را دیدند که از پنجره طبقه بیستم طناب اصلی را کنترل می کرد و متوجه شدند که طناب ثانویه یا ایمنی قبلاً توسط همان مرد بریده شده است. کارگر تاقچه را گرفت تا از زمین نخورد و همکارانش خواستار کمک شدند. با همه سر و صدا ، زن طناب را رها کرد و در داخل خانه پنهان شد.

کارگران به زمین رسیده و بدون آسیب دیدگی به ایمنی رسیده و پلیس را مطلع کردند.

وقتی آنها رسیدند ، آنها تأیید کردند که طناب را با چاقو بریده اند و به آپارتمانی که زن دیده شده بود رفتند. این زوج گفتند که کارگران لولاهای یکی از پنجره های خود را شکستند و قطع طناب را انکار کردند.

با این حال ، شهادت کارگران و شاهدان سو confirmed ظن اولیه آنها را تأیید کرد و زن دستگیر شد. پلیس گفت این زن ممکن است مشکلات روانی داشته باشد. وی از آن زمان به اتهامات آزاد شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “زنی به جرم به خطر انداختن زندگی مردی که با طناب کار می کند دستگیر شد” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *