نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

زندگی یک ساحل است!

[ad_1]

زندگی یک ساحل است!
همه لحظات: ساحل سگ تورویجا دارای دوش و بازی های چابک است اعتبار عکس: تالار شهر Torrevieja

ساحل مجاز برای سگهای TORREVIEJA در Cala del Rocio در حال حاضر همه چیز سگها و صاحبان آنها آرزو دارند.

این شامل دوش مخصوص سگ و همچنین سکویی با بازی های چابکی است ، اگرچه ساحل ، واقع در ساحل جنوبی تورویجا ، برای همه کسانی که مایل به استفاده از آن هستند نیز باز است.

ویژگیهای جدید با ابتکار مشترک بخشهای حفاظت از حیوانات و سواحل شهر امکان پذیر شد ، که بین آنها 6000 یورو بودجه برای سگ دوستانه تر شدن ساحل دریافت کردند.

کنچا سالا و آنتونیو ویدال ، مشاوران مربوط به حفاظت از حیوانات و ساحل ، اخیراً برای بازدید تجهیزات جدید از کالا دل روسیو دیدن کردند ، جایی که به زودی مورد استقبال بسیاری از صاحبان سگ ها قرار گرفت که قبلاً از ساحل استفاده می کردند.

اعضای شورا می گویند: “برای من لذت بردن از فضای دوستانه در ساحل بود ، جایی که صاحبان و سگ های آنها در اولویت قرار داشتند.”

آنها فاش کردند: “ما همچنین خدمات خود را در Cala del Rocio افزایش می دهیم.”

لیندا در 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی را در اواسط دهه 70 آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را انجام می دهد که معتقد است برای انتقال اخبار به افراد انگلیسی زبان بسیار مهم است و در طول راه دو نسخه از “گسترش اسپانیایی خود” را منتشر کرده است ، که به انگلیسی زبانان کمک می کند تا مهارت های زبانی خود را گسترش دهند. او از حضور در مراسم تولد یورو ویکلی نیوز در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *