نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

زندگینامه نویس سلطنتی ادعا می کند که ملکه از انتخاب خوشحال نخواهد شد

[ad_1]

زندگینامه نویس سلطنتی ادعا می کند که ملکه هنگام انتخاب نام نوزاد خوشحال نخواهد شد
زندگینامه نویس سلطنتی ادعا می کند که ملکه هنگام انتخاب نام نوزاد خوشحال نخواهد شد. تصویر: ویکی کمون

رویال بیوگرافی آنجلا لوین ادعا می کند که ملکه از انتخاب لیلیبت به عنوان نام کودک خوشحال نخواهد شد

آنجلا لوین ، زندگینامه نویس سلطنتی ، امروز که در برنامه Good Morning انگلیس (دوشنبه 7) در ITV صحبت می کرد ، گفت که ملکه از تصمیم شاهزاده هری و مگان مارکل برای نامگذاری دختر تازه متولد شده خود به لیلیبت “لیلی” دایانا خوشحال نخواهد شد.

خانم لوین گفت: “من فکر می کنم او به شدت ناراضی است زیرا آنها به شدت با او بی ادب بودند. فکر نمی کنم ایده خوبی باشه من فکر می کنم این کاملا بی ادبانه با اعلیحضرت ملکه است. این یک اسم مستعار کاملاً شخصی از طرف شوهرش بود که مدتهاست از دنیا نرفته است. “

اضافه کردن: “پرنس چارلز هرگز آرزو نمی کند مادرش را لیلیبت صدا کند. او هرگز از آن استفاده نکرده است – این نام خاصی است ، مخصوصاً برای دوک ادینبورگ. ” بیان.

پیتر فورد ، خبرنگار سلطنتی ، امروز در برنامه صبح طلوع آفتاب در استرالیا ظاهر شد ، و هنگامی که كایلی گلیس مجری برنامه گفت: “من این عنوان را دوست دارم ، آنها از او پرسیدند. این واقعاً جالب است اگر آنها از ملکه س askedال کنند ، “آقای فورد پاسخ داد ،” من فکر می کنم گرفتن نام مستعار شخصی کسی مشکوک است و اصل نام مستعار مورد اختلاف است.

قبل از ادامه ، “برخی می گویند مارگارت خواهرش را صدا كرد ، دیگران می گویند فیلیپ همسرش را صدا كرد” ، كه خانم جیلیز اظهار نظر كرد: “آنها چند تناقض هستند ، آنها مگان و هری هستند.”

همانطور که وی افزود: “آنها می خواهند از خانواده سلطنتی فاصله بگیرند ، اما بعد تصمیم می گیرند که این کار را بکنند. اگر آنها می خواستند از مادربزرگ خود احترام بگذارند ، من فکر می کنم که آنها فقط باید ساکت شوند و مصاحبه کنند. اما اگر آنها هنوز از او سال کردند و او فکر کرد که او زیبا است ، پس قدرت بیشتری برای آنها دارد.

___________________________________________________________

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *