نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

زندانهای اسپانیا حداقل 10 سال جمعیت زندان داشته اند

[ad_1]

زندانهای اسپانیا کمترین جمعیت زندان در 10 سال گذشته را دارند
ارقام کم جدید به دلیل اصلاحات در سیستم عدالت کیفری اسپانیا – منبع تصویر: ویکی مدیا

زندانهای اسپانیا در حال حاضر کمترین تعداد زندانی در ده سال گذشته را دارند که بخشی از آن به لطف اصلاحات قانونی از جمله معرفی مجازاتهای تعلیقی است.

طبق آماری که اخیراً منتشر شده از م Instسسات تعزیرات، اسپانیا در حال حاضر 47373 مجرم مجرم در سیستم زندان خود دارد. این کاهش شدید 38 درصدی را نسبت به اوج خود در سال 2009 نشان داد ، زمانی که 65 هزار و 500 محکوم در پشت میله های زندان بودند.

اصلاحات در قانون مجازات اسپانیا ، از جمله معرفی مجازات های تعلیقی ، از دلایل این کاهش زندانیان عنوان شده است. از جمعیت زندانی فعلی کشور ، تنها 7.4٪ (3514) زن و بقیه (43 859) مرد هستند.

رایج ترین جرم برای محکومین محکومیت خشونت مبتنی بر جنسیت است که با 23000 زندانی از این دست مشکل اساسی در سراسر اسپانیا است. جرائم ایمنی جاده ای از نزدیک دنبال می شود ، در حال حاضر 19000 راننده بی پروا در زندان هستند.

در طی بیماری همه گیر Covid-19 ، سیستم زندان اسپانیا حدود 800 مورد را در میان زندانیان ثبت کرد. این میزان عفونت 2.2 برابر کمتر از میانگین جمعیت عمومی اسپانیا است. در موج اول ویروس ، چهار مقام زندان بر اثر عفونت جان خود را از دست دادند.

نیمی از زندانیان اسپانیایی در حال حاضر در برنامه های داوطلبانه برای اصلاح رفتار مجرمانه ثبت نام شده اند ، از جمله 6000 نفر در یک طرح ویژه برای خشونت مبتنی بر جنسیت. در سال 2020 ، 154 مورد تعرض توسط کارکنان زندان رخ داده است که 68٪ کاهش نسبت به سال 2010 داشته است ، با 475 مورد.

چندین زندان امکانات مکالمه ویدیویی را ایجاد کرده اند تا زندانیان بتوانند با عزیزانشان صحبت کنند و انتظار می رود که چنین مراکزی تا پایان سال 2021 در همه جای سیستم فراگیر شود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “زندانهای اسپانیا کمترین جمعیت زندان در 10 سال گذشته را دارند” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *