نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ریسک نکنید

[ad_1]

ریسک نکنید
آتش جنگل: پارک های ملی در این منطقه بسته شده اند تا خطر آتش سوزی های فاجعه بار را کاهش دهند عکس: GVA.es

THE Generalitat دسترسی به پارک های ملی Montgo و Sierra Hellas را محدود می کند ، زیرا دمای بالا خطر آتش سوزی را افزایش می دهد.

میریا مولا ، صدراعظم ، که ریاست اداره محیط زیست دولت منطقه را بر عهده دارد ، خواستار “حداکثر احتیاط و همکاری” برای جلوگیری از آتش سوزی در هر دو منطقه شد.

این میزان به 15 پارک ملی والنسیا افزایش می یابد ، که مردم را از پیاده روی ، دوچرخه سواری یا رانندگی با هر نوع وسیله نقلیه برای استفاده از مسیرها و جاده های پارک ها منع می کند. همچنین به آنها اجازه داده نشد که جرات عبور از کشور را داشته باشند.

ماشین آلات کشاورزی نیز وتو شد و برداشت محصول متوقف شد در حالی که خطر آتش سوزی همچنان ادامه داشت. تمام کارهای جنگلداری در مناطق جنگلی انجام می شد ، آتش سوزی ها از همه فعالیت های تفریحی یا جشن ها در پارک ها برداشته می شد ، با ممنوعیت کامل آتش زدن مناطق جنگلی یا در فاصله 500 متری آنها.

فعالیتهای ورزشی ، اگرچه از قبل برنامه ریزی شده است ، به همراه کمپینگ در مکانهای مجاز توسط Generalitat به حالت تعلیق درآمده است.

مولا در اعلام این اقدامات هشدار داد: “مقامات محیط زیست ، نگهبانان و نگهبانان جنگل بر تمام مناطق جنگلی نظارت خواهند کرد تا از هر چیزی که می تواند جنگل ما را به خطر بیندازد جلوگیری کنند.”

لیندا در 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی را در اواسط دهه 70 آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را انجام می دهد که معتقد است برای انتقال اخبار به افراد انگلیسی زبان بسیار مهم است و در طول راه دو نسخه از “گسترش اسپانیایی خود” را منتشر کرده است ، که به انگلیسی زبانان برای توسعه مهارت های زبانی خود کمک می کند. او از حضور در تولد روزنامه هفتگی یورو در سال 1999 بسیار هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *