نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رویکردی جدید برای پیشگیری از سرطان پستان

[ad_1]

رویکردی جدید برای پیشگیری از سرطان پستان
تصویر: کلینیک مایو

محققان پیشنهاد می کنند که پیشرفت در تحقیقات پیشگیری از سرطان پستان منجر به فرصت های جدید و بدیعی برای تغییر خطر ابتلا به سرطان سینه و کاهش احتمال بروز و مرگ و میر سرطان پستان شده است.

ساندیا پروتی ، کارآموز در کلینیک مایو ، می گوید: “منطقی است که ارائه دهندگان خدمات درمانی از مزایای ارزیابی خطر ابتلا به سرطان سینه مطلع شده و راهکارهای کاهش خطر را با بیماران خود توصیه و اجرا کنند.”

دکتر پروتی می گوید راهکارهای کاهش خطر مبتنی بر شواهد شامل اصلاح شیوه زندگی ، داروهای ضد استروژن پیشگیرانه ، پستان و آزمایش ژنتیک است. زنانی که در معرض خطر بالای جهش ارثی در سرطان سینه هستند ، باید برای پیشگیری از جراحی پیشگیری کنند.

دکتر پروتی می گوید: “پزشکان باید ارزیابی های فردی را برای بیماران خود توصیه کنند و در مورد مداخلات مختلف که از تغییر شیوه زندگی گرفته تا استفاده از داروهای پیشگیرانه (ضد استروژنیک) یا استروژن اسب ملحق متغیر است ، توصیه کنند.”

او می گوید این راهکارها می تواند در کاهش تومورهای سرطان سینه حساس به هورمون که پیش آگهی خوبی دارند مفید باشد و همچنین می تواند در پیشگیری از تومورهایی که به هورمون حساس نیستند و پیش آگهی ضعیفی دارند مفید باشد.

“سالهاست که تحقیقات در زمینه پیشگیری از سرطان پستان عمدتا بر استفاده از داروهای ضد استروژنی برای کاهش بروز سرطان های مفید و حساس به هورمون پستان متمرکز شده است ، اما بررسی و اجرای سایر استراتژی ها برای کاهش سرطان پستان بسیار مهم است. دکتر پروتی می گوید: از سرطان نامطلوب پستان جلوگیری کنید ، که به عنوان تومورهای سه گانه منفی شناخته می شود.

این امر زنان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آنها را تشویق می کند تا رویکردی جامع برای پیشگیری از سرطان پستان در نظر بگیرند که شامل ارزیابی خطر می شود. آگاهی از عوامل تغییر شیوه زندگی ، از جمله مداخلات رژیم غذایی کم چرب ؛ و استفاده از داروهایی که خطر مرگ ناشی از سرطان سینه را کاهش می دهد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، لطفاً مطمئن شوید که به عقب برگردید و وب سایت یورو ویکلی نیوز را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید و ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرامبه[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *