نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

روز جدیدی برای شیرهای ناتینگهام در نظر گرفته شده است

[ad_1]

روز جدیدی برای شیرهای ناتینگهام در نظر گرفته شده است
روز جدیدی که برای شیرهای ناتینگهام: پیکسابای برنامه ریزی شده است

NEW Day در تلاش برای افزایش رفاه آنها برای شیرهای ناتینگهام است.

شیرهای دهکده استرلی در ناتینگهام پنهان و برای بسیاری ناشناخته هستند. ریز الیور از برنامه های جدید خود رونمایی کرده است به امید اینکه یک لانه حتی بهتر برای گربه های بزرگ خود بسازد. ریس در حال حاضر دو شیر آفریقایی دارد ، راکی ​​و روورا. او همچنین یک پوما کانادایی به نام Rogue دارد که حدود چهار سال دارد.

پومای کانادایی از یک مرکز نجات در لینکلن شایر آمد و شیرها توسط یک سیرک اروپایی نجات یافتند. ریز گفت: لانه جدید برای اطمینان از رفاه آن حیاتی است شیرها.

راکی و رورا در حال حاضر در یک اصطبل با جعبه اسب تبدیل شده نگهداری می شوند. اکنون نگهبان می خواهد یک توله شیر درست کند تا به Rocky و Rora اجازه دسترسی به محفظه بزرگ را بدهد. این برنامه ها ارائه می شوند و ریز آنها را به عنوان حیاتی طبقه بندی می کند ، با توجه به اینکه وقتی شیرها به اندازه بالغ خود می رسند ، به فضای بیشتری برای رفاه خود احتیاج دارند.

ریز یک نگهبان کاملاً مجاز است و در مورد نقشه های لانه گفت: “آنها در محوطه شیرهایشان هستند ، درست در یک ساختمان پایدار.

“این فقط برای بزرگتر کردن محوطه آنها برای داشتن فضای بیشتر است که باعث بهتر و بهتر شدن آن برای رفاه حیوانات می شود.

“این بسیار مهم است ، این چیزی است که آنها برای زنده ماندن به آن نیاز دارند.”

با این حال ، مردم محلی نگران نیستند ، زیرا این برنامه ها شامل حصار مناسب برای جلوگیری از صعود و فرار شیرها و رفتن به جستجوی ناهار است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری ، Nottingham Lions Lair Planned ، اختصاص دادید ، متشکریم” برای اخبار روزانه بریتانیا ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیروزنامه نگار سوئدی ، آنت کوهلنبرگ به دلیل بیماری کوید در پرتغال درگذشت
مقاله بعدیملی گراها بوریس جانسون را به پلیس گزارش می دهند

الکس گلن

الکس گلن خبرنگار بزرگترین روزنامه اسپانیایی زبان اسپانیا ، اخبار هفتگی یورو است. وی پیش از این به مدت 15 سال در NHS کار می کرد تا اینکه در سال 2018 به اسپانیا نقل مکان کرد. او عاشق سبک زندگی ، زبان و فرهنگ اسپانیایی است و چندین سال را صرف مطالعه اسپانیایی کرد تا اینکه برای کیفیت بهتر زندگی به اسپانیا نقل مکان کند. او در کوههای آلمریا ، جایی که دوست دارد در جامعه ای روستایی که ترکیبی از مهاجران و ساکنان اسپانیا دارد ، پناه گرفته است. در اوقات فراغت ، او از پیاده روی ، خواندن و کاوش در منطقه ای که در آن زندگی می کند لذت می برد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *