نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

روبات های چینی برای مقابله با شیوع Covid از سواب گلو استفاده کردند

[ad_1]

روبات های چینی برای مقابله با شیوع Covid از سواب گلو استفاده کردند
روبات های چینی برای مقابله با شیوع Covid از سواب گلو استفاده کردند. تصویر: رسانه های دولتی چین

روبات های چینی برای مقابله با شیوع Covid از سواب گلو استفاده کردند.

در حالی که این کشور در حال تسریع در آزمایش های گسترده برای از بین بردن شیوع ویروس کرونا است ، یک شهر چین ربات هایی را برای گرفتن سواب از گلو Covid-19 مستقر کرده است. در شمال شهر شنیانگ ، سلاح های رباتیک طراحی شده برای نمونه برداری سریع و در عین حال کاهش خطر ابتلا به عفونت متقابل بین افراد ، به عنوان بخشی از کارزار جلوگیری از افزایش موارد در استان اطراف استفاده می شود.

مردم که ظاهراً از صحنه آینده نگرانه در برابرشان ناراحت بودند ، صبورانه در صف می ایستند و کارت های شناسایی دولتی خود را در اسکنر قرار می دهند قبل از اینکه یک پیام ضبط شده با صدای مودبانه زنانه به آنها دستور دهد دهان خود را باز کنند.

یک بازوی رباتیک ، که در لایه ای از پلاستیک محافظ پیچیده شده است ، یک چوب سواب را از طریق سوراخ صفحه و لوزه های آنها گسترش می دهد. یک همکار انسانی با لباس Hazmat با هدایت دوربین ربات ، حرکات خود را از فاصله ای امن کنترل می کرد.

چین بیش از یک سال پیش ویروس را در مرکز ووهان کنترل کرده است. اما در هفته های اخیر ، چین شیوع جدیدی را در سراسر کشور مشاهده کرده است که منجر به محاصره محلی ، محدودیت سفر و آزمایش گسترده ده ها میلیون نفر شده است.

اکنون بیش از 20 میلیون نفر به نوعی در مناطق شمالی کشور محاصره شده اند. در طول بیماری همه گیر ، از ربات ها برای جایگزینی افراد در نقش های مختلف از باربرهای هتل گرفته تا رانندگان تحویل غذا استفاده می شد ، در میان ترس از تماس با پرسنل خدمات می تواند ویروس را گسترش دهد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “روبات های چینی برای مقابله با شیوع Covid از سواب گلو استفاده کردند” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *