نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

روآن اتکینسون از اینکه Blackadder ممکن است به صفحه نمایش برگردد ناراحت است

[ad_1]

روآن اتکینسون از اینکه Blackadder ممکن است به صفحه نمایش برگردد ناراحت است
Blackadder (1983-89) همچنان یکی از کمدی های تحسین برانگیز تاریخ بریتانیا است – منبع تصویر: بی بی سی

روآن اتکینسون ، افسانه کمدی مورد علاقه BRITAN ، از این که ممکن است مجموعه طنز تاریخی کلاسیک “Blackadder” برای یک فصل جدید بازگردد ، ناراحت است.

در مصاحبه ای با رادیو تایمز ، کمدین افسانه ای گفت: “مطمئناً غیرممکن نیست” که یکی از شاخص ترین فیلم های کمدی انگلیس Blackadder ممکن است یک روز به صفحه نمایش بازگردد. این نمایش کلاسیک ، اتکینسون را به عنوان یک همنام بازی می کند ، یک هزارپای شیطانی خودشیفته و شاد که در هر فصل در یک دوره تاریخی متفاوت تجسم می یابد.

در کنار همبازیانش هیو لوری و تونی رابینسون که نقش دستیار همیشه بی معنی Baldrick را بازی می کردند ، این برنامه تلویزیونی بی بی سی بین سالهای 1983 و 1989 پخش شد و یک ستاره مهمان از جمله استفن فرای و ریک میل داشت.

اتكینسون به رادیو تایمز گفت كه “ترجیح می دهد درباره شرایط تاریخی فصول جدید احتمالی حدس نزند” و اعتراف كرد كه “تکرار” موفقیت نمایش از روزهای اوج آن دشوار است.

این ستاره کمدی همچنین گفت که علی رغم محبوبیت و محبوبیت بین المللی ، او از بازی در نقش امضای خود به عنوان لال ناخوشایند آقای بین خوشحال نیست و چشم به راه “پایان خود” است.

اتكینسون به رادیو تایمز گفت: “من از پخش آن لذت نمی برم.” “بار مسئولیت خوشایند نیست. به نظرم استرس آور و طاقت فرسا است و منتظر پایان آن هستم. “


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “روآن اتکینسون از اینکه Blackadder ممکن است به صفحه نمایش برگردد ناراحت است” متشکرم. برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *