نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

روآن اتکینسون از اینکه Blackadder ممکن است به صفحه نمایش برگردد ناراحت است


روآن اتکینسون از اینکه Blackadder ممکن است به صفحه نمایش برگردد ناراحت است
Blackadder (1983-89) همچنان یکی از کمدی های تحسین برانگیز تاریخ بریتانیا است – منبع تصویر: بی بی سی

روآن اتکینسون ، افسانه کمدی مورد علاقه BRITAN ، از این که ممکن است مجموعه طنز تاریخی کلاسیک “Blackadder” برای یک فصل جدید بازگردد ، ناراحت است.

در مصاحبه ای با رادیو تایمز ، کمدین افسانه ای گفت: “مطمئناً غیرممکن نیست” که یکی از شاخص ترین فیلم های کمدی انگلیس Blackadder ممکن است یک روز به صفحه نمایش بازگردد. این نمایش کلاسیک ، اتکینسون را به عنوان یک همنام بازی می کند ، یک هزارپای شیطانی خودشیفته و شاد که در هر فصل در یک دوره تاریخی متفاوت تجسم می یابد.

در کنار همبازیانش هیو لوری و تونی رابینسون که نقش دستیار همیشه بی معنی Baldrick را بازی می کردند ، این برنامه تلویزیونی بی بی سی بین سالهای 1983 و 1989 پخش شد و یک ستاره مهمان از جمله استفن فرای و ریک میل داشت.

اتكینسون به رادیو تایمز گفت كه “ترجیح می دهد درباره شرایط تاریخی فصول جدید احتمالی حدس نزند” و اعتراف كرد كه “تکرار” موفقیت نمایش از روزهای اوج آن دشوار است.

این ستاره کمدی همچنین گفت که علی رغم محبوبیت و محبوبیت بین المللی ، او از بازی در نقش امضای خود به عنوان لال ناخوشایند آقای بین خوشحال نیست و چشم به راه “پایان خود” است.

اتكینسون به رادیو تایمز گفت: “من از پخش آن لذت نمی برم.” “بار مسئولیت خوشایند نیست. به نظرم استرس آور و طاقت فرسا است و منتظر پایان آن هستم. “


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “روآن اتکینسون از اینکه Blackadder ممکن است به صفحه نمایش برگردد ناراحت است” متشکرم. برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *