نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

راه تخریب

[ad_1]

راه تخریب
پدربزرگ: جامعه ماهیگیری سنتی عکس: کوکی

یک جامعه ماهیگیری پدربزرگ اخیراً تظاهراتی در اعتراض به بخشنامه های اتحادیه اروپا که محدود کردن صید ماهی در مناطق حفاظت شده است ، ترتیب داد.

بیش از 100 صیاد در بندر سانتا پولا جمع شدند و از اقدامات لازم الاجرا در سال 2020 شکایت کردند و دهکده هایی را برای ایجاد سر و صدای بیشتر پخش کردند.

آنها استدلال كردند: “ما ماهیگیر هستیم ، نه جنایتكار” ، در حالی كه رئیس انجمن صنفی ماهیگیری سانتا پالا از دولت خواست لغو یك دستورالعمل محدود كننده ترال در پایین را كه حفاظت كنندگان به دلیل خسارتی كه به بستر دریا وارد می كند ، مخالفند.

آنها پیش بینی کردند: “اگر این طرح ادامه یابد ، ما را خراب خواهد کرد ، زیرا فقط شش ماه در سال قادر به ماهیگیری خواهیم بود.”


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای حمایت از دیدار مجدد در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های سفر PCR اجرا می کند. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت انگلستان را متحمل هزینه ها شویم.

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیش از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به ساکنان انگلیسی زبان ، امری حیاتی است و در این راه دو نسخه Expand Your Spanish را منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *