نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رانندگان هشدار داده اند که با بدتر شدن هوا مواظب باشند

[ad_1]

رانندگان ، هشدار ، مراقبت بیشتر ،

DGT اسپانیا با توجه به بدی آب و هوا هشدارهایی را صادر می کند.

به دنبال ارتقا سطح هوا در استان مالاگا به “سیگنال نارنجی” اخیر ، DGT به رانندگان یادآوری می کند که در هنگام وزش باد شدید و باران ، دید کاهش می یابد و مراقبت بیشتر برای رانندگی ایمن ضروری است.

در مناطق بالاتر از بزرگراه و داخل کشور ، حتی فقط چند کیلومتر ، هوا می تواند به سرعت تغییر کند و باید مراقبت کرد به ویژه در هنگام نزدیک بودن به وسایل نقلیه پرسرعت و هنگام رانندگی در شب و به ویژه در اولین صبح باید مراقب غافلگیری باشید. با کاهش دما در ساحل و داخل کشور ، نقاط مه انجماد وجود دارد.

DGT همچنین به رانندگان یادآوری کرد که قبل از شروع هر کاری بیش از یک سفر کوتاه شهری ، باید ماشین خود را سریعاً مورد بررسی بصری و بررسی چراغ های جلو قرار دهند.

طی 3 روز آینده در حومه شهر ، پیش بینی می شود باران شدید همراه با وزش باد شدید و مکان هایی از مه یخبندان در داخل کشور داشته باشد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید ، “به رانندگان هشدار داده می شود که با بدتر شدن هوا مراقب باشند”. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *