نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

راننده ای که یک خردسال را تهدید می کرد به لطف فیلم های ویروسی گرفتار شد

[ad_1]

راننده به لطف فیلم های ویروسی گرفتار شد
وسیله نقلیه به راحتی قابل تشخیص بود.

CIVIL TOWN در گران کاناریا مردی را که فیلم های رانندگی او با سرعت بالا در جاده های محلی را بارگذاری کرده است ، در برخی از آنها با کودک در صندلی مسافر بدون کمربند ایمنی مناسب ، بارگذاری کرده است.

فیلم های او ، که در آن او یک ماشین اسپرت Mazda RX7 را که با سرعت بسیار زیاد قابل شناسایی است با سرعت بالا در بخش هایی از جاده ها و از طریق تونل های قسمت جنوبی جزیره با محدودیت سرعت فقط 40 یا 60 کیلومتر در ساعت رانندگی می کند ، ویروسی می شود ، بنابراین او این کار را می کند برای گاردیا مدنی شناسایی و دستگیری وی آسان است.

این مرد ظاهراً در جزیره در تعطیلات بوده و در ماربلا و اطراف آن دیده شده است. در فیلم ها ، صحبت او به زبان انگلیسی شنیده می شود و او با اتومبیل به جهان سفر می کند ، ویدئوهایی را می سازد که برای دنبال کنندگان خود در شبکه های اجتماعی بارگذاری می کند. وی طی چند هفته گذشته حداقل در چهار کشور مختلف بوده است. ویدیوهایی از لندن و پورتوریکو اخیراً بارگذاری شده اند.

در ویدیو با دختر کوچکی که در اینستاگرامش ظاهر شد و حساب های TikTok، با نام F1rx7 ، او از او می پرسد آیا دوست دارد خیلی سریع راه برود؟.

اتومبیل وی در حال حاضر توسط گاردیا مدنی توقیف شده و وی می تواند مجوز خود را برای مدت یک تا شش سال و حبس بین شش ماه تا دو سال را از دست بدهد.

Guardia Civil از همکاری مدنی که در یافتن راننده ای که در دادگاه San Bartolome de Tirajana ظاهر شد ، بسیار کمک کرد. وی از آن زمان آزاد شده و ممکن است به دلیل استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی متهم شود.

برای اولین بار ، Guardia Civil در ساعت 8 عصر در تاریخ 29 دسامبر و در ساعت 2 بعد از ظهر در تاریخ 30 دسامبر از فیلم ها مطلع شد که آنها راننده را پیدا کرده اند.

رانندگی تهاجمی ، سبقت غیرمجاز در مناطق خطرناک و توقف وسایل نقلیه دیگر باعث نگرانی مردم محلی شده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “راننده ای که به لطف فیلم های ویروسی صغیر صید شده را تهدید کرد” تهدید کرد متشکریم برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *