نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

رئیس جمهور بایدن برای شروع کار در دستور کار خود به کاخ سفید می رسد

[ad_1]

رئیس جمهور بایدن برای شروع کار در دستور کار خود به کاخ سفید می رسد
رئیس جمهور بایدن برای شروع کار در دستور کار خود به کاخ سفید می رسد. YouTube Scrn Shot

رئیس جمهور بایدن برای شروع کار در دستور کار خود به کاخ سفید می رسد.

رئیس جمهور جو بایدن و بانوی اول جیل بایدن کمی قبل از ساعت 4:00 وارد کاخ سفید شدند.

رئیس جمهور و بانوی اول عزل كننده معمولاً از زوج اول آینده در پله های كاخ سفید استقبال می كنند. رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ پس از شرکت در مهمانی خداحافظی در پایگاه مشترک اندروز ، امروز چهارشنبه صبح امروز واشنگتن را به مقصد نیروی هوایی یک ترک کرده بود.

ترامپ در جریان این رویداد کوتاه گفت: “ما برای دولت جدید آرزوی موفقیت و موفقیت داریم.” “آنها مبنایی برای انجام کاری واقعاً دیدنی دارند. خداحافظ. ما شما رو دوست داریم. به نوعی برمی گردیم. ما برای دولت جدید آرزوی موفقیت و موفقیت داریم. ” “آنها مبنایی برای انجام کاری واقعاً دیدنی دارند. خداحافظ. ما شما رو دوست داریم. به نوعی برمی گردیم. “

ترامپ آخرین دقایق تصدی خود را در عمارت Mar-a-Lago در فلوریدا گذراند ، جایی که در بدو ورود توسط هواداران رقص در خیابان مورد استقبال قرار گرفت.

به محض ورود ، معروف ترین اقامتگاه آمریکا به دنبال خانواده آنها رفت. قبل از ورود بایدن یک جشن مجازی رژه آمریکا برگزار شد – که به دلیل همه گیری نیز تغییر یافت – با حضور افراد مشهور ، ورزشکاران المپیکی و هنرمندان. تونی گلدوین بازیگر و ستاره رسوایی میزبان این رویداد از راه دور خواهد بود. کاخ سفید قبل از ورود بایدن در روز چهارشنبه توسط یک شرکت تخصصی کاملاً تمیز شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “رئیس جمهور بایدن برای شروع کار در دستور کار خود به کاخ سفید می رسد.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *