نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دولت شکننده ایتالیا با آرا critical حساس در پارلمان روبرو است

[ad_1]

دولت شکننده ایتالیا با آرا critical حساس در پارلمان روبرو است
دولت شکننده ایتالیا با آرا critical حساس در پارلمان روبرو است. تصویر: Pixabay

دولت شکننده ایتالیا با آرا critical حساس در پارلمان روبرو است.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته با دو روز رای گیری در پارلمان روبرو است تا تصمیم بگیرد که آیا ائتلاف شکننده وی می تواند قدرت را حفظ کند یا اکثریت خود را از دست بدهد و این کشور را به آشفتگی سیاسی عمیق تری سوق دهد. کنته امروز ، دوشنبه ، و مجلس نمایندگان مجلس سنا ، روز سه شنبه در مورد آینده دولت خود پس از ترک یک شریک خردسال از کابینه به دلیل اقدامات خود با ویروس کرونا و بحران های اقتصادی ، سخنرانی خواهد کرد.

البته ، آرا votes در هر دو اتاق برگزار خواهد شد ، در حالی که کونته تلاش می کند تا خلا left ناشی از فرار از نخست وزیری سابق ماتئو رنزی و حزب کوچک او ، ایتالیا ویوا را پر کند. توجه به ویژه به سنا 321 کرسی معطوف شده است ، جایی که کونته ممکن است 10 رای به اکثریت مطلق نداشته باشد ، زیرا تلاش های او برای متقاعد کردن مرکزگرایان مخالف برای اتحاد در حزب خود ناموفق به نظر می رسد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، “دولت شکننده ایتالیا با صداهای انتقادی در پارلمان” روبرو کردید ، متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.

مقاله قبلینمایش اکران برای شش شهر آلمریا
مقاله بعدیجونتای آندلوسی نمایش 49 نمایش را برای 49 شهر اعلام کرد

تونی وینتربرن[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *