نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دولت اسپانیا از کاهش مالیات بر ارزش افزوده برق خودداری می کند

[ad_1]

دولت اسپانیا پس از افزایش شدید قیمت های مصرف کننده ، از کاهش مالیات بر ارزش افزوده برق خودداری می کند
دولت اسپانیا پس از افزایش شدید قیمت های مصرف کننده ، از کاهش مالیات بر ارزش افزوده برق خودداری می کند. تصویر: فلیکر La Moncloa

دولت اسپانیا پس از افزایش شدید قیمت های مصرف کننده در این هفته ، از کاهش مالیات بر ارزش افزوده برق خودداری می کند

در دوره ای که قیمت برق در اسپانیا با افزایش 27 درصدی قیمت فقط در هفته گذشته ، بالاترین رشد تاکنون را ثبت کرده است ، امروز (سه شنبه 12) دولت اسپانیا از کاهش IVA (مالیات بر ارزش افزوده) برق خودداری کرد از 21 درصد به 10 درصد درخواستی.

ماریا عیسی مونترو ، وزیر دارایی و دولت ، در جلسه کابینه گفت که 21 درصد مالیات بر ارزش افزوده رقمی است که طبق قانون اتحادیه اروپا توسط بروکسل تعیین شده و چیزی است که دولت حق ندارد با آن مخالفت کند.

خوزه میگوئل فرناندز ویادرو ، سناتور منطقه ای و معاون منطقه ای چین ، به همراه دیگر سناتورهای احزاب سیاسی ، از جمله Teruel Existe ، Union del Pueblo Navarro و Partido Aragones ، خواستار استفاده از ماریا خسوس Montero برای 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده گاز و طبیعت شدند. “برای برابر کردن قبض برق ملی با میانگین اروپا”.

مونترو دلیل این افزایش را به دلیل شرایط جوی شدید در هفته گذشته ، ایجاد اوج تقاضای بالاتر در شبکه برق ذکر کرد و این افزایش یک مورد “یکبار مصرف” موقتی بود زیرا او سعی کرد این اقدام را با بیان اینکه مدیر اجرایی کار خواهد کرد ، کم اهمیت جلوه دهد. ” بدون وقفه “، به طوری که در پایان سال سطح برق ، به ویژه برای خانه ها ، به 13٪ کاهش می یابد.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار اختصاص دادید ، “دولت اسپانیا از کاهش مالیات بر ارزش افزوده برق پس از افزایش شدید قیمت های مصرف کننده خودداری می کند” متشکریم

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *