نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دوقلوهای متحد که انتظار می رفت بمیرند ، مدرسه را شروع می کنند

[ad_1]

دوقلوهای متحد که انتظار می رفت بمیرند ، مدرسه را شروع می کنند
دوقلوهای متحد که انتظار می رفت بمیرند ، یک مدرسه راه اندازی می کنند: Pixabay

UNITED TWINS که انتظار می رود بمیرد ، مدرسه ابتدایی را در کاردیف شروع می کنند.

دوقلوهای ماریمی و ندیه در سنگال متولد شدند ، اما در حالی که فقط هفت ماه داشتند به زندگی در لندن آمدند. این دوقلوها به امید کمک به آنها و سرانجام جدا کردن دوقلوها به بیمارستان خیابان گریت اورموند آورده شدند.

Marieme و Ndeye دارای سه کلیه ، سیستم هضم و کبد هستند ، اما دارای ریه ها و قلب های جداگانه هستند. ابراهیما ندیای 50 ساله ، پدر دوقلوی که دوباره بهم پیوسته بود انتظار داشت که دوقلوها به زودی پس از تولد بمیرند ، زیرا پزشکان گفتند که آنها نمی توانند زنده بمانند.

این دختران اکنون مدرسه ابتدایی را در کاردیف شروع کرده اند و حتی ایستادن را نیز یاد گرفته اند. زوجین شانس بیشتری برای گرفتن دارند ویروس کرونا، اما پدرشان می خواهد که آنها در مدرسه دخیل شوند و به پیشرفت آنها کمک کنند.

ابراهیما به بی بی سی گفت که “وقتی به آینه عقب نگاه می کنی ، رویایی دست نیافتنی بود ،

“از این پس ، همه چیز پیش رو برای من یک پاداش خواهد بود. قلب و روح من با صدای بلند فریاد می زنند ، “بیا! به دختران ادامه دهید! بیشتر غافلگیرم کن “


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، “دوقلوهای متحد انتظار می رود که بمیرند ، شروع کنید مدرسه” متشکریم” برای اخبار روزانه بریتانیا ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *