نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دوستداران موسیقی کنسرت در والنسیا ممکن است نیاز به نشان دادن گذرنامه Covid داشته باشند

[ad_1]

دوستداران موسیقی کنسرت در والنسیا ممکن است نیاز به نشان دادن گذرنامه Covid داشته باشند
دوستداران موسیقی کنسرت در والنسیا ممکن است نیاز به نشان دادن گذرنامه Covid داشته باشند

دوستداران موسیقی کنسرت در والنسیا ممکن است برای شرکت در جشنواره های بزرگ نیاز به نشان دادن گذرنامه Covid داشته باشند.

مونیکا اولترا ، معاون رئیس جمهور و وزیر برابری ، به همراه رئیس جمهور زیمو پوئیگ ، برنامه های این هفته را برای بحث در مورد معرفی گذرنامه کووید در جامعه والنسیا به عنوان راهی برای اطمینان از ایمنی در تجمعات جمعی مانند کنسرت های بزرگ موسیقی اعلام کردند.

به گفته معاون رئیس جمهور ، اطلاع رسانی عمومی به وی در همه مناطق تفریحی ، مانند رستوران ها و بارها ، همانطور که ماه ها پیش در سایر کشورهای اروپایی انجام شد ، بسیار “پیچیده” بود زیرا مسائل حقوقی بسیار پیچیده ای را مطرح می کند – اصلی ترین آن از بین رفتن حقوق بشر فردی

حتی در استقلال هایی که این معیار را انتخاب کردند ، مانند گالیسیا ، دیوان عالی کشور به جای یک تصمیم “کلی” ، آن را به مناطق دارای شدیدترین وضعیت اپیدمیولوژیک و برای دوره های زمانی خاص تقلیل داد.

خوانما مورنو ، رئیس جمهور اندلس اخیراً برای انجام چنین اقدامی به دیوان عالی کشور مراجعه کرد ، اما به دلیل این که او این درخواست را رد کرد [sic] می خواست کل منطقه از گذرنامه های Covid برای ورود به کافه ها ، رستوران ها و دیسکوها استفاده کند ، خواه سطح شهرداری دارای سطح پایین کووید یا بیماری باشد.

اولترا گفت که هنوز نیاز به بحث و مطالعه در مورد این پیشنهاد وجود دارد و این اقدامات ممکن است محدود به رویدادهای جمعی یا مناطقی باشد که حفظ فاصله ایمن دشوار است.

با این حال ، شورا اظهار داشت که قصد ندارد تا زمانی که همه افراد بالای 12 سال فرصت واکسیناسیون را نداشته باشند ، نیاز به گذرنامه Covid را ادامه دهند ، زیرا این امر تبعیض محسوب می شود.

در حال حاضر ، تعداد والنسیایی هایی که هر دو دوز را دریافت کرده اند همچنان در حال افزایش است و در حال حاضر نزدیک به چهار میلیون نفر است: 3،929،907 نفر ، که 87.6٪ از جمعیت واکسینه شده را نشان می دهد.

کارشناسان همچنان اصرار دارند که اگرچه اسپانیا نرخ واکسیناسیون بسیار بالایی دارد ، اما استفاده از ماسک در کافه ها ، رستوران ها و هرجایی که اجتماعات بزرگ وجود دارد ، همچنان مهم است ، زیرا ترس از بازگشت به پیشرفت های کووید وجود دارد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، متشکریم ، حتماً به وب سایت یورو ویکلی نیوز (اخبار هفته ای یورو) برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود مراجعه کنید و فراموش نکنید که می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرامبه[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *