نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ده نوع دیگر از دلتای هند در جبل الطارق پیدا شد

[ad_1]

ده نوع دیگر از دلتای هند در جبل الطارق پیدا شد
ده نوع دیگر از دلتای هند در جبل الطارق پیدا شد. تصویر: Pixabay

ده نوع دیگر از دلتای هند در جبل الطارق پیدا شد.

در حال حاضر در مجموع 11 مورد از نوع دلتا ویروس کرونا ویروس هند در جبل الطارق وجود دارد. .پنج روز پیش تنها یک مورد در سرزمین برون مرزی انگلیس وجود داشت که در اوایل ماه جاری کشف شد.

در حال حاضر ، نوع دلتا هند – که بسیار مسری تر است – 46٪ موارد فعال در جبل الطارق را تشکیل می دهد. این بدان معناست که تقریباً نیمی از بیماران ویروس کرونا ویروس متنوعی دارند.

از شش مورد دیگر ، آزمایش واریانت انگلیسی (آلفا) مثبت بود و هفت نفر منتظر نتیجه هستند تا مشخص شود از کدام سویه رنج می برند.

در جبل الطارق ، هیچ نتیجه مثبتی از نسخه اسپانیایی که در حال حاضر ثبت شده است (B.1.177) وجود ندارد.

از مجموع افرادی که نوع دلتا هند را دارند ، چهار نفر ساکن جبل الطارق و هفت نفر “بازدید کننده” هستند ، همانطور که مقامات بهداشتی جبل الطارق افرادی را که اقامت آنها موقتی است (عمدتا کارگران و گردشگران) می نامند.

نوع دلتا ، که برای اولین بار در هند در ماه اکتبر کشف شد ، ترکیبی از جهش ها است که باعث انتقال بیشتر آن می شود و بنابراین در حال تبدیل شدن به نوع غالب در سراسر جهان است – همانطور که نسخه آلفای ویروس در ابتدای شیوع همه گیر بود.

سویمیا سوامیناتان ، دانشمند ارشد WHO ، روز پنجشنبه (24 ژوئن) توضیح داد که نسخه Delta دو برابر سریعتر از ویروس کرونا ویروس آلفا منتقل می شود.

به عنوان نمونه ، وی توضیح داد که اگر فردی با ویروس کرونا ویروس کرونا را آلوده کند ، ویروس دلتا می تواند به سرعت پاتوژن را از چهار به هشت نفر در همان مدت زمان منتقل کند ، “این گسترش کل خانواده ها را توضیح می دهد.”

این متخصص گفت: هشت واکسن مورد تأیید WHO برای استفاده اضطراری توسط WHO در برابر آنها موثر است همه چيز انواع ویروس کرونا ، به ویژه هنگامی که صحبت از جلوگیری از موارد شدید ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ می شود.

رئیس کمیسیون اروپا اورسوال فون در لاین امروز نسبت به سویه های جدید ویروس کرونا مانند Delta که “بسیار مسری تر” هستند ، هشدار داد و خواست که محافظ های خود را پایین نیاوریم و اقدامات بهداشتی و فاصله ایمنی را حفظ نکنیم.

“تا پایان هفته ، تقریباً 60٪ از بزرگسالان در اتحادیه اروپا حداقل یک دوز (واکسن covid) دریافت کرده اند و ما تقریباً 40٪ از جمعیت را کاملاً واکسینه کرده ایم. رئیس کمیسیون در پایان نشست اروپا در بروکسل گفت: این یک گام بزرگ به جلو است ، اما همچنین لازم است زیرا ما نگران گزینه دلتا هستیم.

سیاستمداران آلمانی تأکید کردند که فشار ، “بسیار مسری تر” نسبت به گزینه های شناخته شده ، در انگلیس مسلط شده است و از 27 کشور دیگر اتحادیه اروپا خواسته است “هوشیار” باشند تا نتایج را آزمایش و تجزیه و تحلیل ژنتیکی کنند.

با این حال ، فون در لاین به عنوان “خبر خوب” تأکید کرد که واکسیناسیون “بسیار موثر” از نوع دلتا محافظت می کند ، حتی یک دوز “کاهش شدت بیماری” را ارائه می دهد.

آنتونیو زاپاترو ، معاون وزیر بهداشت مادرید ، خواستار کنترل بیشتر در فرودگاه باراخاس شده و هشدار داد که نوع دلتا هند بیش از 10 درصد از آلودگی ها در جامعه است و ممکن است تا پایان ماه آگوست به 90 درصد برسد.

متصل:

بهترین خبر: مادرید 18 مورد از نسخه هندی Covid را تأیید می کند

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، لطفاً به عقب برگردید و وب سایت Euro Weekly News را از نظر اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *