نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دلتای گدازه لا پالما می تواند فرو ریزد و امواج بزرگی ایجاد کند

[ad_1]

دلتای گدازه لا پالما می تواند فرو ریزد و امواج بزرگی ایجاد کند
دلتای گدازه لا پالما می تواند فرو ریزد و امواج بزرگی ایجاد کند. تصویر توییترign

دلتای گدازه لا پالما می تواند فرو ریزد و امواج بزرگی ایجاد کند

ماریا خوزه بلانکو ، سخنگوی کمیته علمی طرح اضطراری آتشفشانی جزیره قناری (Pevolka) ، هشدار داد که دلتای گدازه جدیدی که در جزیره لا پالما تشکیل شده است ممکن است فرو ریزد. او این هشدار را در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز جمعه 8 اکتبر اعلام کرد.

دانشمندان بر این باورند که اگر جریان جاری گدازه از Cumbre Vieja به عمق بیشتری به دلتا یا فاجانا ادامه دهد ، می تواند فرو ریزد. اگر این اتفاق بیفتد ، این عمل با انتشار ناگهانی گازها همراه است انفجارهای هیدروماگمایی و تشکیل امواج بزرگ

جریان گدازه هیچ نشانه ای از آرامش را نشان نمی دهد

در حال حاضر ، جریان گدازه فروکش نمی کند ، بنابراین اگر این آنچه دانشمندان می گویند درست باشد ، احتمال این فروپاشی کاملاً واقعی است.

خانم بلانکو همچنین اضافه کرد که شرایط آب و هوایی برای کیفیت هوا نامطلوب است ، اگرچه پیش بینی می شود از فردا شنبه 9 بهبود یابد. دی اکسید گوگرد گزارش شده است که جت هایی که از آتشفشان پخش شده اند بر عملکرد فرودگاههای لا پالما و تنریف شمالی تأثیر می گذارند. این می تواند حتی بعدازظهر امروز به فرودگاه جنوبی تنریف و تا شب به آن گسترش یابد لا گومراطبق گزارش larazon.esبه

___________________________________________________________

با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *