نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

در هنگام تجمع پلیس مسکو با طرفداران ناوالنی درگیر می شود – بسیاری دستگیر شدند

[ad_1]

در جریان تجمع پلیس در مسکو با طرفداران ناوالنی درگیر می شود
در جریان تجمع پلیس در مسکو با طرفداران ناوالنی درگیر می شود. تصویر: توییتر

پلیس مسکو در حین تجمع با طرفداران ناوالنی درگیر شد – بسیاری از آنها دستگیر شدند.

پلیس روسیه ده ها معترض را امروز شنبه بازداشت کرد ، در حالی که صدها طرفدار آلکسی ناوالنی منتقد زندانی کرملین در پی فراخوان وی در اعتراض به حکومت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور ، به خیابان ها آمدند.

ناوالنی 44 ساله پس از بازداشت هفته گذشته هنگام ورود به آلمان از روسیه ، جایی كه در حال بهبودی از حمله تقریباً مهلك ناشی از عامل اعصاب اتحاد جماهیر شوروی بود ، خواستار اعتراضات ملی شد.

براساس گروه نظارت بر OVD-INFO تاکنون بیش از 200 نفر در مرکز و شرق روسیه به دلیل اعتراضات بازداشت شده اند و به گفته شاهدان بیش از 100 نفر در مسکو بازداشت شده اند ، محل یکی از 70 نفر راهپیمایی های آخر هفته.

مقامات روسی در آستانه اعتراضات به دستیاران ناوالنی فشار آوردند و به نزدیکان خود به دلیل نقض قوانین اعتراض ، مهلت کوتاه مدت و جریمه دادند و مردم را به خیابان ها دعوت کردند.

ناظر رسانه ای روسیه همچنین به سیستم عامل های شبکه های اجتماعی هشدار داده بود که در تظاهرات روز شنبه خواستار حضور گسترده مردم بودند. اعتقاد بر این است که یک ویدیوی توئیتری ، که ظاهراً در مسکو گرفته شده است ، متحد آقای ناوالنی ، وکیل لیوبوف سوبول را نشان می دهد ، که هنگام شرکت در یک مصاحبه تلویزیونی توسط پلیس ربوده شد و او را کشیدند.

دستگیری ناوالنی با محکومیت شدید رهبران غربی روبرو شد و آنها خواستار مخالفت روسیه برای آزادی وی را تکرار کردند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “درگیری پلیس مسکو با حامیان ناوالنی در تجمع – بسیاری از دستگیرشدگان” اختصاص دادید متشکریم برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *