نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

در فلوریدا دو عامل FBI کشته و سه نفر زخمی شدند

[ad_1]

در فلوریدا دو مامور FBI کشته و سه نفر زخمی شدند
نبرد مسلحانه در یک جامعه دربندی مجلل در نزدیکی میامی آغاز شد – منبع تصویر: FBI

جستجو بین FBI و فردی مظنون به کودک آزاری منجر به مرگ دو مامور و سه زخمی در حوالی میامی ، فلوریدا شده است.

هنگامی که تلاش برای صدور حکم بازداشت شخصی مظنون به کودک آزاری منجر به درگیری وحشیانه اسلحه در یک جامعه بسته شد ، دو مأمور FBI جان خود را از دست داده و سه نفر دیگر زخمی شدند.

این تیراندازی در Sunrise ، یک منطقه مسکونی گران قیمت در شمال میامی انجام شد. این مجموعه لوکس دارای سالن های ورزشی ، استخرهای شنا و آبگرم است. تقریباً در ساعت 6:00 به وقت محلی در تاریخ 2 فوریه ، جامعه صلح طلب صحنه یک تیراندازی وحشیانه بین عوامل FBI و یک مظنون به کودک آزاری شد.

گفته می شود که تیرانداز در حالی که قبل از اقدام به خودکشی ، در حال رد و بدل کردن اسلحه های شدید با مأموران بود ، برای چند ساعت در خانه خود سنگر گرفت. سخنگوی پلیس محلی گفت میامی هرالد که “تعداد زیادی (شلیک گلوله) برای شمارش وجود دارد.”

دو مامور FBI در دم جان خود را از دست دادند و سه نفر زخمی شدند. دو نفر باید سریعاً به بیمارستان منتقل شوند ، در آنجا گفته می شود که در شرایط پایداری به سر می برند. در بیانیه رسمی FBI آمده است: “مطابق با سیاست FBI ، حادثه تیراندازی توسط اداره بازرسی FBI در حال بررسی است.” “فرآیند بررسی دقیق و عینی است و در شرایط موجود هرچه سریعتر انجام می شود.”

اداره تحقیقات فدرال (FBI) نخبه ترین نیرو در اجرای قانون آمریکا با عوامل خود در میان بهترین افسران آموزش دیده در جهان است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “دو عامل FBI در فلوریدا کشته و سه زخمی شدند” متشکرم برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.