نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

در صورت واکسیناسیون گذرنامه های بهداشتی انگلیس ، میخانه ها و رستوران ها می توانند دوباره باز شوند

[ad_1]

اگر انگلیسی های واکسینه شده از گذرنامه های بهداشتی استفاده کنند ، میخانه ها و رستوران ها می توانند دوباره باز شوند
اگر انگلیسی های واکسینه شده از گذرنامه های بهداشتی استفاده کنند ، میخانه ها و رستوران ها می توانند دوباره باز شوند. اعتبار تصویر: شرکت های VST

اگر انگلیسی های واکسینه شده از گذرنامه های بهداشتی استفاده کنند ، میخانه ها و رستوران ها می توانند دوباره باز شوند.

اگر گذرنامه های بهداشتی معرفی شود ، این می تواند یک بازیگر و یک مأمن نجات برای بخش مهمان نوازی باشد که توسط همه گیری از بین رفته است. روسای میخانه می توانند کد سه متری را اسکن کنند تا ببینند آیا شخصی واکسینه شده است یا نه ، همچنین تاریخ و نتایج همه آزمایشات Covid آنها ، بنابراین به کل صنعت اجازه می دهد تا تأسیسات خود را مجدداً باز کند.

البته سران وزارت بهداشت در حال مذاکره با یک متخصص فنی هستند که “گذرنامه سلامتی” ایجاد کرده است تا انگلیسی ها واکسینه شده علیه کووید را به زندگی عادی برگردانند. به اصطلاح گذرنامه سلامتی دارای بارکد گرد یا VCode است که می تواند به کارمندان امکان اسکن افراد در فاصله سه متری را بدهد.

گفته می شود VST Enterprises در حال مذاکره با وزارت بهداشت برای اسکنر است ، این شرکت ادعا می کند که اسکنر “نفوذناپذیر است و از تداخل محافظت می کند.” هنوز مشخص نیست که در اواخر سال چه محدودیت هایی اعمال می شود ، اما VCode قادر خواهد بود با هر یک از آنها مقابله کند. برگزارکنندگان مطمئن خواهند بود که با دانستن اینکه افراد دیگر نیز در گروه کم خطر هستند ، به شما اجازه می دهند به این رویداد بروید و احساس امنیت خواهید کرد. سخنگوی شرکت گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون روز جمعه گفت که دولت نمی تواند محدودیت های قفل شدن با سطح عفونت را در سطح بالای فعلی خود بررسی کند و تا اطمینان حاصل شود که برنامه واکسیناسیون مثر است.

اتحادیه اروپا در حال استفاده از گذرنامه های واکسن است.

گذرنامه های واکسن کرونا ویروس ممکن است به زودی در سراسر اتحادیه اروپا “شناخته شود” ، زیرا رهبران حمایت اولیه خود را قبل از اجلاس این هفته انجام دادند. بروکسل گفت که استفاده از گذرنامه برای اجازه مسافرت و گردشگری بیشتر در این بلوک در حال حاضر “زودرس” است ، اما اشاره کرد که می توان در آینده برنامه هایی را اتخاذ کرد. مارگاریتس شیناس ، نایب رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا گفت: “كاملاً ممكن است تصور شود كه این امر می تواند راه را برای استفاده های دیگر از جمله تسهیل سفر باز كند”.

برنامه های گذرنامه واکسن برای اجازه دادن به افرادی که ویروس کرونا دارند تا بتوانند آزادانه به اطراف اروپا سفر کنند ، توسط رهبران اتحادیه اروپا مورد بحث قرار خواهد گرفت ، زیرا آنها در عمل برای هماهنگی پاسخ به نسخه مسری تر Covid شناسایی شده برای اولین بار در انگلستان ملاقات می کنند.

این پیشنهاد توسط نخست وزیر یونان کیریاکوس میتسوتاکیس نیز مطرح می شود ، اما در سایر پایتخت های اتحادیه اروپا درباره خرد این اقدام تردیدهای جدی وجود دارد. نگرانی ها در جلسه اخیر وزرای بهداشت اتحادیه اروپا ابراز شد و پایتخت های مهم ، از جمله برلین ، نسبت به هر سیستمی که بین افراد خوش شانس دریافت واکسن و سایر افراد تبعیض قائل شود ، احتیاط می کنند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “اگر در انگلیس های واکسینه شده از گذرنامه های سلامتی استفاده کنند ، میخانه ها و رستوران ها ممکن است دوباره باز شوند” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *