نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

در ستایش علف های هرز

[ad_1]

در ستایش علف های هرز
اعتراض صلح آمیز: Volem Palmeral و Margalo بر اهمیت علف های هرز تأکید کردند عکس: Volem Palmeral

انجمن های اقتصادی Volem Palmeral و Margallo به تازگی در میان جنگل نخل Elche Palmeral موکب تشکیل داده و از استفاده از علف های هرز شکایت کرده اند.

طبق هر دو انجمن ، حیوانات وحشی رنج می برند وقتی که علف کش نه تنها در جنگل نخل بلکه در لبه های کنار جاده نیز استفاده شود.

به اصطلاح علف های هرز ، در عین حال محل زندگی حشرات ، که به نوبه خود غذای پرندگان را فراهم می کنند ، در بهبود کیفیت خاک و هوا نقش اساسی دارند.

سوزی گومز ، زیست شناس Volem Palmeral گفت: “توضیح نقش مهم علف های هرز برای عموم مردم مهم است.”


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به جمع شدن مجدد ساکنان اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه تست های سفر PCR برگزار می کند. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت انگلستان را متحمل هزینه ها کنیم.

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی ای را سپری می کند که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به انگلیسی زبان ها بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبانان کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *