نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

در حالی که سارقان در بیمارستان بستری بودند به منزل منتقل شدند

[ad_1]

در حالی که سارقان در بیمارستان بستری بودند به منزل منتقل شدند
در حالی که سارقان در بیمارستان بستری بودند به منزل منتقل شدند. تصویر: چیزها

درمان ها در حالی که پس از آنوریسم مغز در بیمارستان بستری بود ، به خانه دکتر درو بروید

خانه دکتر در در لس آنجلس ، برنتوود ، هدف مجرمان قرار گرفته است در حالی که خواننده رپ افسانه ای و مغول موسیقی در پی مشکوک به آنوریسم مغز در روز دوشنبه در مرکز پزشکی Cedars Sinai در لس آنجلس است.

خوشبختانه برای Dre ، طبق ABC7 ، پلیس برنتوود در حین نظارت معمول در اطراف محله لوکس ، جیپ یک مظنون جنایتکار مشهور را مشاهده کرد که به طرز مشکوکی عمل می کند و پس از تحقیقات ، چهار مرد را در حوالی ساعت 10 شب سه شنبه شب در تلاش برای ورود بازداشت کرد در دارایی او

Dre روز سه شنبه از تخت بیمارستان اظهار نظری در مورد سلامتی خود کرد و گفت: “از خانواده ، دوستان و هوادارانم بخاطر علاقه و آرزوهای خوبشان متشکرم. من به زودی از بیمارستان خارج می شوم و به خانه می روم. با تمام متخصصان بزرگ پزشکی در تماس بگیرید سروها. یک عشق!!”.

سلطان موسیقی در حال حاضر درگیر یک طلاق جنجالی از همسر بیگانه خود نیکول یانگ است و قرار بود روز چهارشنبه به دادگاه بازگردد. گفته می شود که او به دنبال 2 میلیون دلار (1.4 میلیون پوند) ماهانه برای حمایت از زندگی زناشویی است.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “دزدان در حالی که در بیمارستان بستری بود ، دکتر دره خانه را هدایت کردند” متشکریم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *