نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

در حالیکه شاهدان از “وضعیت گروگانگیری” خبر می دهند ازدحام پلیس مسلح در خیابان لندن جنوبی

[ad_1]

پلیس مسلح در خیابان جنوبی لندن ، به عنوان شاهدان ، از “وضعیت گروگان ها” خبر داد.

گفته می شود چندین اتومبیل پلیس در مقابل The London Shard پارک شده بودند ، در حالی که حداقل دوازده آتش نشان از یک ماشین آتش نشانی جمع شدند. یکی از شاهدان عینی گفت که پلیس چندین ساعت در خیابان بوده است و گزارش داد که پلیس مسلح همه جا است.

تعداد زیادی از افسران پلیس کلانشهر در میان گزارش های گروگان گیری یک مرد در مقابل خانه سلبرن در خیابان گریت دوور و همچنین در خیابان تابارد مستقر هستند. چندین وسیله نقلیه گروه پشتیبانی سرزمینی (TSG) در نزدیکی پارک شده اند. شاهد دیگر گفت که پلیس از حدود ساعت 19 امشب ، شنبه در خیابان بوده است.

افسران پلیس که به نظر می رسد برای ورود به ساختمان آماده می شوند با دستگاه تنفسی مشاهده شدند. مت کمی قبل از ساعت 10 شب بیانیه ای صادر کرد و گفت پلیس در حال گفتگو با یک مرد در یک ملک در خیابان گریت دوور است. آنها گفتند که ساختمانهای اطراف تخلیه شده اند.

این اخبار جدید است و در صورت وجود اطلاعات بیشتر به روز می شود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخذ کردید متشکریم. پلیس مسلح به عنوان شاهدان گزارش گروگانها در خیابان لندن جنوبی ازدحام می کنند. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *