نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

در جاده راست در Lucainena de las Torres

[ad_1]

در مسیر درست در Lucainena de las Torres
از طریق VERDE: شهردار لوکائیننا د لاس تورس خوان هررا در افتتاح قسمت دیگری از جاده سبز عکس: تالار شهر لوسینینا د لاس تورس

پنج کیلومتر دیگر به Via Verde (مسیر سبز) اضافه می شود که از Lucainena de las Torres آغاز می شود.

بخش اول Lucainena را به ال Saltador متصل می کند ، و بخش دوم که منجر به Venta del Pobre در قسمت پایین سیرا کابرا است ، قبلا کشف شده است.

شهردار محلی توضیح داد: از طریق وید Verde ، یک پروژه با محیط زیست کم ، برای پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیری که در گذشته مسیر خط آهن بلااستفاده ای بود که سنگ آهن را از Lucainena به Aguamarga می برد ، از آنجا به ریخته گری های بیلبائو فرستاده شد ، مورد استفاده قرار می گیرد. خوان هررا.

هررا گفت: “ما 1.6 میلیون یورو از وزارت کشاورزی برای اجرای کل پروژه در اختیار داشتیم.”

“ما حدود 600،000 یورو با موجودی یك میلیون یورو برای پر كردن بخش نیجار از ونتا دل پوبره تا آگوامارگا و بخش كمی در كربونراس هزینه كردیم.

لوسائیننا 10 سال منتظر پول بود ، هررا به کار 36 کیلومتری Via Verde ادامه داد ، که پارک های ملی Tabernas و Cabo de Gata-Nijar را به هم متصل می کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این اخبار اختصاص دادید “در مسیر درست در Lucainena de las Torres” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *