نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

در آتش سوزی خانه سالمندان در سویل یک زن مسن درگذشت و 3 نفر به شدت زخمی شدند

[ad_1]

یک زن مسن در آتش سوزی خانه سالمندان در سویل جان خود را از دست داد و 3 نفر نیز به شدت مجروح شد
مردم محلی کمک خود را به خدمات اضطراری در محل آتش سوزی غم انگیز ارائه می دهند – منبع تصویر: Emergencias Sevilla

سه شنبه شب در آتش سوزی در یک خانه سالمندان در سویل یک زن جانبی جان خود را از دست داد و سه نفر دیگر به شدت زخمی شدند.

خدمات فوریت های پزشکی کمی قبل از ساعت 11 شب سه شنبه (5 ژانویه) به تماس دهها نفر از مردم محلی که گزارش آتش سوزی در منطقه هورتا د سانتا ترزا در سویل ، درست در شرق مرکز شهر را داشتند ، پاسخ داد. آتش سوزی در طبقه سوم خانه سالمندان Domus VI Adorea در Calle Baltasar Gracian ، محل سکونت بسیاری از ساکنان مسن ، رخ داد.

پلیس ، آمبولانس ها و آتش نشانان خیابان را پر کردند در حالی که ساکنان مسن با پوشیدن لباس خواب از میان شعله های آتش تخلیه شدند ، بسیاری از آنها هنوز به دستگاه تنفس خود متصل بودند. مردم محلی با آوردن پتو ، بطری آب گرم و صندلی به خیابان و پناه دادن به ساکنان آسیب دیده در درب بلوک های آپارتمانی خود ، کمک خود را ارائه دادند.

سرویس های اورژانس تأیید کردند که یک ساکن مسن در آتش سوزی جان خود را از دست داد ، در حالی که سه نفر دیگر از ساکنان دیگر در وضعیت جدی به بیمارستان منتقل شدند. بسیاری دیگر در یک بیمارستان صحرایی جمع شده سریع در پارکینگ مجاور تحت درمان قرار گرفتند. اتوبوس های توسام برای اسکورت ساکنان متزلزل به پناهگاهی در مرکز ورزشی سن پابلو مستقر شدند ، در حالی که رانندگان تاکسی محلی برای داوطلب شدن به منطقه می آمدند.

علت آتش سوزی هنوز مشخص نیست و در حال حاضر صحنه توسط عوامل اورژانس مهر و موم شده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “یک زن مسن در آتش سوزی در یک خانه سالمندان در سویل جان خود را از دست داد و 3 نفر نیز به شدت زخمی شدند” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *