نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دختر گمشده پیدا شد

[ad_1]

دختر گمشده پیدا شد
ADELLA SIMON: هفت روز پس از ناپدید شدن در مورسیا پیدا شد عکس: SOS Desaparecidos

آدلا سایمون کاستیلو 16 ساله که به مدت هفت روز از خانه خود ناپدید شد ، پیدا شد.

با ترک دبیرستان ، که در محله Los Molinos در Almeria تحصیل می کرد ، تلفن همراهش مرده بود و هنگامی که نتوانست به خانه بازگردد ، خانواده اش ناپدید شدن او را به Guardia Civil گزارش دادند.

منابع رسانه ای اسپانیا می گویند وقتی پولیشیا ناسیونال آدلا را در منطقه ال کارمن مورسیا مستقر کرد ، حال وی خوب بود و در جمع افرادی بود که هنوز هویت آنها فاش نشده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “دختر گمشده پیدا شد” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.

مقاله قبلیخبر اصلی: همسر Englerbert Humperdinck با کوید درگذشت
مقاله بعدیاحساس اینترنت جکی ویور برای “شهرت باورنکردنی” پس از یک جلسه بی نظم هیئت مدیره

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به انگلیسی زبان ها بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه از “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند مهارت های زبانی خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *