نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دختری از مادرید ارقام درآمد واقعی را در بونگاکامز به اشتراک می گذارد

[ad_1]

مادرید ارقام درآمد واقعی را با بونگاکامز تقسیم می کند

در سال 2020 ، وقتی به معنای واقعی کل جهان به دلیل همه گیری همه گیر آنلاین شد ، بسیاری از افراد به دنبال یافتن فرصت های شغلی در اینترنت گشتند و قلمرو وب کم را کشف کردند.

ما تصمیم گرفتیم بدانیم که چقدر می توانیم از طریق یک وب سایت درآمد کسب کنیم و یک داستان واقعی از ایزابل از مادرید پیدا کردیم. او صریحاً در مورد درآمد خود صحبت می کند و حتی ارقام دقیق را نیز بیان می کند.

ایزابل در اینستاگرام فعال است و اخیراً در مورد درآمد خود به مشترکانش گفته است دوربین های بونگا و حتی عکس چک را به مبلغ 8،296.03 یورو برای یک ماه ارسال کرد.

این مبلغ چندین برابر بیشتر از متوسط ​​حقوق در کشور است و جای تعجب نیست ، زیرا به لطف انزوای گسترده خود ، وب سایت های وب کم در سراسر جهان محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

او همچنین گاهی اوقات نکاتی را در داستان های خود به اشتراک می گذارد:

  • نحوه افزایش سود و افزایش محبوبیت؛
  • چگونه اطمینان حاصل کنیم که کاربران مادریدی نمایش های شما را نمی بینند.
  • چه راه های دیگری برای کسب درآمد دوربین های بونگا هستند ، و غیره

یکی از پست های او تعداد زیادی لایک به دست آورد. ایزابل گفت روزانه 1228 یورو درآمد دارد! “متشکرم ، BongaCams !!! با تشکر از همه کسانی که برنامه های من را تماشا می کنند و هر روز را شادتر می کنند!

او در حالی که کار می کرد شروع به سفر فعال کرد دوربین های بونگا، و اکنون عکس های شگفت آور زیبایی منتشر می کند و داستان هایی را از مکان های عجیب و غریب که موفق به بازدید می شود ، می سازد. وی در اینستاگرام نوشت: “اگر کسی به من می گفت که شش ماه پیش زندگی چقدر شدیداً تغییر خواهد کرد ، من باور نمی کردم!”

نمونه های مشابه بسیاری را می توان یافت. همه آنها ثابت می کنند که وب کم امروزه یکی از پردرآمدترین منابع درآمد است

بسیاری موافق هستند دوربین های بونگا نه تنها ثبات بلکه احساس آزادی نیز می دهد. می توانید از هر کجا ، حتی از طریق تلفن همراه ، در حالیکه در هر زمان درآمد خوبی کسب می کنید ، برنامه پخش کنید. به جز حداقل سن 18 سال ، شرایط خاصی وجود ندارد ، بنابراین در هر زمان می توانید کار را شروع کنید.

هرچقدر که متناقض به نظر برسد ، همه گیری به بسیاری از دختران کمک کرده است فرصت های جدیدی را ببینند و پتانسیل عظیم وب سایت هایی را که به شما امکان می دهد بدون خروج از خانه درآمد خوبی کسب کنید ، نشان داد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *