نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دبی در آخرین “لیست قرمز” ممنوعیت پرواز انگلیس قرار دارد

[ad_1]

DUBAI در آخرین “لیست قرمز” ممنوعیت پرواز در انگلستان برای کنترل شیوع Covid-19 گنجانده شده است.

گرانت شپس ، وزیر حمل و نقل دولت انگلیس امشب (پنجشنبه 28) ، در توئیتر خود نوشت که از ساعت 13:00 فردا جمعه ، کشورهای بیشتری به “لیست قرمز” کشورهایی که پروازهایشان ممنوع است اضافه شده اند. پرواز در انگلیس |

در پیام توئیتری آقای شاپ آمده است: “از فردا (جمعه ، 29 ژانویه ساعت 13:00) ، ما در حال تمدید ممنوعیت سفر خود با امارات متحده عربی ، بوروندی و رواندا هستیم که همه به لیست قرمز انگلستان اضافه شده اند.”

وی ادامه داد ، “این بدان معناست که افرادی که به این کشورها سفر کرده اند یا از آنها ترانزیت شده اند از ورود محروم می شوند ، به جز شهروندان انگلستان ، ایرلند و کشورهای ثالث دارای حق اقامت ، که باید هر ده روز در خانه به انزوا ادامه دهند” .

وی افزود: “مسافران باید قبل از ورود مدارک منفی و فرم محل سکونت مسافران را داشته باشند – در غیر این صورت می توانند هر کدام 500 پوند جریمه دریافت کنند.”

وزارت حمل و نقل همچنین به روشنی اعلام کرد که مسافران برای جلوگیری از قرنطینه کامل 10 روزه نمی توانند از طرح “آزمایش و آزاد سازی” استفاده کنند.

این اقدام دولت نتیجه مستقیم اخبار اخیر است كه احتمال دارد نوع جدید ویروس کرونا در آفریقای جنوبی در انگلیس به سایر کشورها مانند رواندا ، بوروندی و امارات متحده عربی سرایت کرده است.

دولت این توصیه را مطرح كرد: “شهروندان انگلیس كه هم اكنون در امارات متحده عربی هستند در صورت تمایل به بازگشت به انگلستان باید از فرصتهای تجاری موجود استفاده كنند. “مسیرهای تجاری غیرمستقیم که به شهروندان و ساکنان انگلیس و ایرلند اجازه می دهد به انگلیس برگردند به کار خود ادامه دهند.”

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم. دبی در آخرین “لیست قرمز” ممنوعیت پرواز انگلیس است.

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *