نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دانون ماندگاری هشتاد درصدی اسپانیایی را از بین می برد

[ad_1]

دانون تاریخ انقضا هشتاد درصد محصولات اسپانیایی را حذف می کند
دانون ماندگاری هشتاد درصد محصولات اسپانیایی را از بین می برد. تصویر: دانون

DANONE تاریخ مصرف هشتاد درصد محصولات اسپانیایی خود را کنار بگذارد و تاریخ مصرف ترجیحی را جایگزین آنها کند

دانون اعلام کرده است که مهر تاریخ انقضا در حدود 78 درصد از محصولات آنها در اسپانیا فروخته می شود و “تاریخ مصرف ترجیحی” را جایگزین می کند تا مصرف کنندگان فقط به دلیل قدیمی بودن مواد غذایی را دور بریزند.

در بیانیه ای ، این شرکت گفت: “از یک طرف ، مارک هایی مانند Danacol ، Actimel و Alpro از قبل این برچسب را روی محصولات خود دارند. از طرف دیگر ، طی چند ماه آینده در Vitalinea و Densia اجرا می شود و در سپتامبر توسط Activia ، Danonino ، مارک Danone و Oikos به ارث می رسد.

سدریک پنتالئون ، معاون فروش محصولات لبنی و پائولو تافوری ، مدیر عامل شرکت دانون اسپانیا ، پائولو تافوری ، پنجشنبه گذشته در یک کنفرانس خبری این تغییر را فاش کردند و توضیح داد که در برچسب جدید آیکون هایی به عنوان راهنما برای بررسی اینکه آیا محصول هنوز مناسب است ، وجود دارد. مصرف خارج از بهترین قبل از تاریخ.

آقای تافوری گفت: “این تغییر در برچسب زدن می تواند به مصرف کنندگان کمک کند تا از غذا بهتر استفاده کنند و هنگام خرید و مصرف در خانه مدیریت بهتری داشته باشند” as.com.

لایا ماس ، مدیر روابط عمومی دانون اسپانیا ، گفت که داده ها نشان می دهد که “در اسپانیا ، هر کس 77 کیلوگرم غذا در سال دور می ریزد که 42٪ آن در خانه تولید می شود.”

هلنا کالوو ، که یک مدیر پروژه برای افزایش آگاهی در استخیلی خوبه که برم برنامه ای که به مصرف کنندگان کمک می کند غذای فروخته نشده را در شرایط خوب برگردانند ، تأکید کرد که “مردم باید یاد بگیرند که در برابر غذاهایی که تاریخ مصرف مطلوب خود را پشت سر گذاشته اند رفتار کنند. ببینید ، بویید و بچشید ، با کمک حس ما می توانیم درک کنیم که غذایی خوب است یا مهم نیست که این محصولات را در شرایط خوب دور نریزیم ، زیرا منابع زیادی صرف رساندن غذا به یخچال های ما می شود.

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *