نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دانون ماندگاری هشتاد درصدی اسپانیایی را از بین می برد


دانون تاریخ انقضا هشتاد درصد محصولات اسپانیایی را حذف می کند
دانون ماندگاری هشتاد درصد محصولات اسپانیایی را از بین می برد. تصویر: دانون

DANONE تاریخ مصرف هشتاد درصد محصولات اسپانیایی خود را کنار بگذارد و تاریخ مصرف ترجیحی را جایگزین آنها کند

دانون اعلام کرده است که مهر تاریخ انقضا در حدود 78 درصد از محصولات آنها در اسپانیا فروخته می شود و “تاریخ مصرف ترجیحی” را جایگزین می کند تا مصرف کنندگان فقط به دلیل قدیمی بودن مواد غذایی را دور بریزند.

در بیانیه ای ، این شرکت گفت: “از یک طرف ، مارک هایی مانند Danacol ، Actimel و Alpro از قبل این برچسب را روی محصولات خود دارند. از طرف دیگر ، طی چند ماه آینده در Vitalinea و Densia اجرا می شود و در سپتامبر توسط Activia ، Danonino ، مارک Danone و Oikos به ارث می رسد.

سدریک پنتالئون ، معاون فروش محصولات لبنی و پائولو تافوری ، مدیر عامل شرکت دانون اسپانیا ، پائولو تافوری ، پنجشنبه گذشته در یک کنفرانس خبری این تغییر را فاش کردند و توضیح داد که در برچسب جدید آیکون هایی به عنوان راهنما برای بررسی اینکه آیا محصول هنوز مناسب است ، وجود دارد. مصرف خارج از بهترین قبل از تاریخ.

آقای تافوری گفت: “این تغییر در برچسب زدن می تواند به مصرف کنندگان کمک کند تا از غذا بهتر استفاده کنند و هنگام خرید و مصرف در خانه مدیریت بهتری داشته باشند” as.com.

لایا ماس ، مدیر روابط عمومی دانون اسپانیا ، گفت که داده ها نشان می دهد که “در اسپانیا ، هر کس 77 کیلوگرم غذا در سال دور می ریزد که 42٪ آن در خانه تولید می شود.”

هلنا کالوو ، که یک مدیر پروژه برای افزایش آگاهی در استخیلی خوبه که برم برنامه ای که به مصرف کنندگان کمک می کند غذای فروخته نشده را در شرایط خوب برگردانند ، تأکید کرد که “مردم باید یاد بگیرند که در برابر غذاهایی که تاریخ مصرف مطلوب خود را پشت سر گذاشته اند رفتار کنند. ببینید ، بویید و بچشید ، با کمک حس ما می توانیم درک کنیم که غذایی خوب است یا مهم نیست که این محصولات را در شرایط خوب دور نریزیم ، زیرا منابع زیادی صرف رساندن غذا به یخچال های ما می شود.

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *