نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دانمارک در مرحله نیمه نهایی یورو 2020 در ومبلی به سر می برد

[ad_1]

دانمارک در مرحله نیمه نهایی یورو 2020 در ومبلی به سر می برد
دانمارک در مرحله نیمه نهایی یورو 2020 در ومبلی به سر می برد. تصویر: توییتر

دانمارک هفته آینده با شکست جمهوری چک میزبان مرحله نیمه نهایی در ومبلی بود

سومین مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 امروز ، شنبه 3 ، در برگزار شد استادیوم ملی در باکو ، جمهوری آذربایجان، s جمهوری چک در برابر دانمارک ، هر دو امیدوارند که چهارشنبه آینده هفتم نیمه نهایی شود ورزشگاه ومبلیکه در آن برندگان یا اوکراین یا انگلیس بازی خواهند کرد.

هر دو تیم در مرحله یک هشتم نهایی پیروزی های قانع کننده ای داشتند ، در حالی که چک ها هلند را ناک اوت کردند در حالی که دانمارک ولز را 4-0 شکست داد زیرا در اولین بازی خود از آن لحظه هولناک بهبود یافت ، جایی که کریستین اریکسون در زمین دچار حمله قلبی شد.

این دو نفر قبلاً دو بار در یورو قبلی به مصاف هم رفته بودند که هر دو بار چک برنده بود ، اما البته دانمارک در سال 1992 قهرمان اروپا بود.

یک شروع رویایی برای دانمارک در عرض تنها 5 دقیقه استرایگر لارسنگوشه ای توسط رئیس کاملاً بدون علامت گذاری استقبال شد توماس دلانی از دورتموند که برای 1-0 توپ را از وکلیک فراتر می برد.

به نظر می رسید دانمارکی ها می خواستند بازی را زودتر از موعد به رختخواب بگذارند. جانیک وسترگارد با عبور از یک توپ زیبا که دولبرگ بر روی آن Boril را شکست داده بود و در گل چک برای 2-0 دفع شد ، Maehle را از سمت چپ آزاد کرد.

این گل دوم باعث می شود تا دانمارک در یورو 2020 دومین بهترین گلزن بعد از اسپانیا باشد.

پاتریک شیک بایر لورکوزن سهم خوبی از گلهای خود در این تورنمنت را به ثمر رساند و 49 دقیقه بعد چه کسی گل زد که پاس دقیق کوفال به شیک دید که او توپ را از طریق پاهای وسترگارد و فراتر از کاسپر اشمایکل ، 2-1 دانمارک ، با چک یک گل مشترک به ثمر رساند. گلزنی با کریستیانو رونالدو.

صادقانه بگویم با جمهوری چک ، آنها برای این تساوی بسیار سخت جنگیدند و چندین بار به این گل تساوی رسیدند ، اما دانمارکی ها در انتظار پیروزی دیدار اوکراین و انگلیس در روز چهارشنبه هفته آینده در ومبلی حضور دارند.

___________________________________________________________

از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *