نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دانمارک در حال تهیه گذرنامه دیجیتال به عنوان اثبات واکسیناسیون برای سفر است

[ad_1]

دانمارک در حال تهیه گذرنامه دیجیتال به عنوان اثبات واکسیناسیون برای سفر است
1.6٪ از دانمارکی ها هر دو دوز داشتند. سهام اعتبار: Pixabay

طبق گزارشات ، دانمارک در مورد پاسپورت دیجیتال برای افرادی که واکسن ویروس کرونا را دریافت کرده اند ، آخرین نکات را به برنامه های خود اضافه می کند.

این گذرنامه از طریق تلفن های همراه در دسترس خواهد بود و به کسانی که این گذرنامه را دارند امکان سفر و رفتن به نمایشگاه ها را می دهد.

مقامات دانمارکی گفته اند که آنها باید ظرف سه یا چهار ماه آماده باشند و امیدوارند این کمک کند این کشور خیلی سریعتر به روند طبیعی بازگردد.

از اواخر این ماه در ماه فوریه ، دانمارکی ها می توانند اطلاعات واکسیناسیون خود را در وب سایتی که اطلاعات بهداشت شخصی آنها در آن قرار دارد ببینند ، بنابراین اگر واکسن دریافت کرده اند ، می توانند آن را اثبات کنند.

“این یک گذرنامه اضافی است که افراد می توانند با تلفن های همراه خود حمل کنند و ثابت خواهد کرد که آنها علیه covid-19 واکسینه شده اند. ما به عنوان یک کشور باید از مزایای دیجیتالی که داریم به خوبی استفاده کنیم. مورتن بودسکف ، سرپرست وزارت دارایی ، در یک کنفرانس خبری گفت: ممکن است ما اولین نفر در جهان باشیم که آن را داریم.

بودسکف گفت که پس از آماده شدن ، در مورد چگونگی استفاده از گذرنامه بحث خواهد شد که این نیز به وضعیت کشور در مورد همه گیری در آن زمان بستگی دارد.

مقامات بهداشتی دانمارک یک ماه پیش اعلام کردند که در حال تهیه گذرنامه برای افرادی هستند که برای اثبات آن واکسینه شده اند ، این ابتکار اعتراض برخی احزاب را برانگیخته است که می ترسند گروه های شهروندی که واکسن دریافت نکرده اند را به حاشیه براند. وی همچنین توسط رد شد سازمان بهداشت جهانی.

تاکنون ، دانمارک نزدیک به 200000 مورد و 2160 مرگ و میر ناشی از Covid-19 را ثبت کرده است ، با نرخ مرگ 36.67 در هر 100000 نفر.

بر اساس آمار رسمی منتشر شده در روز سه شنبه (2 فوریه) تاکنون ، 1.61٪ از دانمارکی ها هر دو دوز واکسن را دریافت کرده اند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید “دانمارک در حال آماده سازی گذرنامه دیجیتال به عنوان اثبات واکسیناسیون برای مسافرت است”. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *