نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دانشجویان فرانسوی از ماکرون قول یک یورو “وعده های غذایی” را دادند

[ad_1]

رئیس جمهور امانوئل مکرون با اعلام حمایت بیشتر از جوانان در هنگام شیوع همه گیری ، وعده داد که تمام دانشجویان ثبت نام شده در دانشگاه های فرانسه فقط با یک یورو در روز دو وعده غذا دریافت خواهند کرد.

ماکرون روز پنجشنبه (21 ژانویه) در جلسه ای با دانشجویان در پاریس ، پایتخت ، گفت: “ما باید بتوانیم پشتیبانی بهتری ارائه دهیم.” قول وی پس از اعتراضاتی که در آن دانشجویان خواستار کمک بیشتر برای مقابله با تنهایی و مشکلات مالی شدند ، می آید. با افزایش ویروس کرونا بعد از کریسمس ، فرانسه در حال حاضر در ساعت 18: 00-06: 00 منع رفت و آمد برقرار می کند.

صحبت با دانشجویان در دانشگاه پاریس-ساکلاماکرون همچنین وعده داد که دولت وی بودجه اضافی برای حمایت بیشتر از سلامت روان دانشجویان آزاد خواهد کرد. بن کارت توزیع می شود و به جوانان معلول این حق را می دهد که از متخصصان بهداشت روان کمک بگیرند.

ماکرون همچنین استدلال می کند که همه دانشجویان باید هفته ای یک بار در دانشگاه پذیرفته شوند ، و اطمینان از اقدامات ایمنی کافی برای Covid برای جلوگیری از شیوع عفونت ها.

وی گفت: “با توجه به آنچه نسل شما قبلاً از سر گذرانده است ، ما نمی توانیم حق شما را برای حضور ، مبادله با معلمان و دیدار با سایر دانش آموزان نادیده بگیریم.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “دانش آموزان فرانسوی از ماکرون 1 یورو” وعده غذایی “تهیه کردند” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *