نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دارندگان تاکسی الاغ از حمایت مالی شورای Mijas بهره مند می شوند

[ad_1]

تاکسی خر
فرار مالیاتی برای تاکسی های خر: Hernán Piñera flickr

شورای Mijas آخرین پرداخت 12 میلیون یورویی را برای مشاغل مستقل و متوسط ​​و متوسط ​​تصویب کرد و تقریباً 3.5 میلیون یورو برای 984 برنامه باقیمانده برنامه Orea ، که در مجموع 3500 خانواده را پشتیبانی می کند ، پرداخت خواهد کرد..

طرح Mijas (طرحی شامل کلیه اقدامات ابتکاری در این زمینه و بالغ بر 140 میلیون یورو می باشد) شامل سایر اقدامات از جمله 5 میلیون یورو اختصاص یافته به خدمات اجتماعی است که تا زمانی که تقاضا ادامه یابد با تغییرات بودجه تکمیل می شود تا که باید 324000 یورو برای خرید مایحتاج اولیه اضافه شود.

علاوه بر این افزایش برای کارآفرینان و SME ها ، شورا حمایت دیگری مانند کمک به بازار 41000 یورو و همچنین لغو مالیات شهرداری برای تراس ، تاکسی خر ، کیوسک و بارگیری و تخلیه را در کل 125000 یورو انتخاب کرده است.

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “صاحبان تاکسی الاغ از حمایت مالی شورای Mijas بهره مند می شوند” متشکریم.

مقاله قبلیانگلیس بیشترین تعداد مرگ و میر را از ماه مه 2006 تاکنون داشته است.

جان اسمیت

جان در سال 1978 با اوفلیا در جبل الطارق ازدواج کرد و بیشتر عمر خود را صرف چاپ امنیتی و تجارت موذیانه کرد و از تمام قاره ها به جز قطب جنوب بازدید کرد.

پس از بازنشستگی چند سال پیش ، این زوج به خانه خود در Estepona نقل مکان کردند و جان با علاقه خاصی به صحنه های اجتماعی در امور مالی ، جبل الطارق و کوستا دل سول ، به طور منظم خبرنویس گروه EWN Media شد.

با ارسال ایمیل به [email protected] از طریق تماس با +34 951 38 61 61 یا ارسال پیام در صفحه فیس بوک ماجرای خود را با ما در میان بگذارید www.facebook.com/EuroWeeklyNews[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.