نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دارایی San Jose Obrero از گواردامار فروخته شده است

[ad_1]

دارایی San Jose Obrero گاردامار فروخته شده است
GUARDAMAR: اردوگاه خوابگاهی در نزدیکی دریا واقع شده است اعتبار عکس: guardamarturisme.com

مرکز ORIHUELA Colegio San Jose Obrero دارایی خود را در Guardamar فروخت.

پس از امتناع از اظهار نظر در رسانه های محلی در مورد شایعات فروش این سایت ، اسقف اعصاب اوریهوئلا-آلیکانته اخیراً به مقامات گفت که این فروش گذشته است.

اطلاعات این روزنامه همچنین فاش کرد که این منطقه 8300 متر مربعی به یک شرکت توسعه املاک مستقر در اوریوئلا فروخته شده است که در ساخت و ساز املاک مسکونی در مناطق توریستی تخصص دارد.

اردوگاه خوابگاه موجود واقع در بین جاده N-332 و جنگل های کاج گاردامار ، زمین های نزدیک ساحل را اشغال می کند که در سال 1962 به این اسقف اهدا شد.

این زمین در ابتدا برای استفاده عمومی غیر مسکونی به طور رسمی منطقه بندی شد ، اما با محاصره مناطق مسکونی مستقر در طبقه بندی مناسب برای استفاده مسکونی طبقه بندی شد.

خوابگاه اردوگاه ، با سه غرفه ، نمازخانه و زمین های ورزشی ، ده ها سال است که به عنوان منطقه تفریحی کودکان در مرکز Colegio San Jose Obrero و همچنین گروه ها و انجمن ها در استان آلیکانته مورد استفاده قرار می گیرد.

به گفته برخی منابع رسانه ای ، اسقف اعظم 2 میلیون یورو از این فروش درآمد کسب خواهد کرد و پول جمع شده برای ارتقا installation تأسیسات اصلی در مرکز شهر سان خوزه در سن ایسیدرو ، اوریوئلا هزینه خواهد شد


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید ، “Sold Property of Guardamar of San José Obrero” متشکرم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.